Účetní / full time i part time

Shrnutí práce
Jiné
Prague
Plat: Neuvedeno
Několik dní doma
Dovednosti a odbornost
Sap

epet
epet

Pozice

Popis pozice

Vzhledem k tomu, že si naše účtárna rozhodně nemůže stěžovat na nedostatek práce 😊, hledáme novou posilu, která má dostatek zkušeností, bude na ni spolehnutí a vzájemně si budeme rozumět. Můžeme se domluvit jak na plný, tak zkrácený úvazek.

Co vás čeká?

  • Zaúčtování a kontrola časového rozlišení, dohadných položek, režijních faktur.

  • Vedení evidence hmotného a nehmotného majetku a zajištění všech účetních operací s tím souvisejících.

  • Zabezpečení vystavení interních účetních dokladů a jejich proúčtování.

  • Zajištění vyúčtování služebních cest.

  • Spolupráce na zpracování měsíční a roční účetní závěrky dle zákona o účetnictví.

  • Spolupráce na statutárním auditu.

  • Dokladová inventarizace.

Co vám můžeme nabídnout

  • Za Vaši práci Vás čeká nejen měsíční odměna, ale i roční bonusy závislé na výsledcích společnosti a Vašem pracovním nasazení.

  • Snažíme se, aby naše kancelář byla příjemným místem, kde se nám dobře pracuje, proto jsme v loňském roce otevřeli nově zrekonstruované moderní kanceláře, kde se cítíme příjemně.

  • Na pracovišti je pro nás důležitá přátelská atmosféra. A protože práce není všechno, rádi spolu podnikáme různé zábavné akce, třeba společnou grilovačku, herní turnaje, degustace apod.

  • Všem našim zaměstnancům nabízíme širokou škálu firemních benefitů. Přispíváme na roční kupon MHD, na penzijní či životní pojištění, na Multisport kartu, na cestovní pojištění (a to i pro rodinu), nabízíme volnočasové poukázky, samozřejmostí je 5 týdnů dovolené, sick days a příspěvek na stravování.

  • Zaměstnanci epet a jejich blízcí si také mohou sjednat výhodnější mobilní tarif nebo využít speciální zaměstnanecké ceny elektřiny a plynu.

  • Snažíme se podporovat osobní i profesní rozvoj našich zaměstnanců formou různých školení, kurzů a workshopů.

Požadavky na pozici

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít?

  • SŠ (VŠ) vzdělání – ekonomického směru.

  • Praxe na obdobné pozici min. 3 roky.

  • Loajalita, zodpovědnost, pečlivost.

  • Dobrá znalost MS Office.

  • Zkušenost s účetním systémem SAP nás potěší, ale zvládneme Vás to i naučit.

  • Ochota učit se novým věcem.