Tato pozice již není k dispozici.

Účetní specialista

Prague
Plat: Neuvedeno
Žádná práce na dálku
zkušenosti: > 5 let
Vzdělání: 3 rok VŠ

E.ON
E.ON

Pozice

Popis pozice

Aktuálně hledáme nového kolegu nebo kolegyni do Českých Budějovic nebo do Prahy, budeme rádi, když se přihlásíte.

Co u nás budete dělat?

  • Budete podporou businessu a našich dalších interních zákazníků.

  • Při hledání řešení jednotlivých business casů budete spolupracovat s oddělením Daní.

  • Na starost budete mít přípravu metodických pokynů a postupů účtování v souladu s CZ GAAP a IFRS.

  • Ponesete zodpovědnost o přípravu IFRS a CZ GAAP závěrek dané společnosti, za přípravu výročních zpráv a sdílenou odpovědnost za IFRS reporting plně konsolidované společnosti v Tagetiku.

  • Nemine vás komunikace s externím auditorem, znalci a poradci.

  • Budete se účastnit na projektech ve skupině E.ON jako expertní podpora v oblasti účetnictví.

Co Vám nabízíme?

  • zajímavou a zodpovědnou pracovní náplň

  • příjemný kolektiv ochotný poradit či pomoci

  • osobní rozvoj

  • jazyková a odborná školení

  • možnost práce z domova

  • možnost zkráceného úvazku

Zaujala vás tato pracovní pozice a přemýšlíte, kam poslat životopis?
Stačí kliknout na modré políčko Přihlásit se a vytvořit si online přihlášku v naší databázi. Ozveme se vám co nejdříve! Pokud máte nějaké dotazy, můžete se obrátit na: Jarmila Grulová tel. 734 430 853.

Požadavky na pozici

Co by měl splňovat ideální kandidát?

Dokonalost k vašim vlastnostem patřit nemusí, ale bez některých kvalit se neobejdeme…

  • máte VŠ vzdělání ekonomického směru

  • již jste pracoval/a v oblasti účetnictví, controllingu či auditu alespoň 5 let

  • anglicky se dorozumíte bez problémů (úroveň B2)

  • máte komplexní znalost českých účetních předpisů, znalost IFRS výhodou

  • jste proaktivní osoba s logickým myšlením

Budeme nadšeni, pokud…

  • jste již pracoval/a se systémem SAP

  • dorozumíte se německy

  • vyznáte se v procesech a prostředí koncernu E.ON

I pokud nesplňujete veškeré požadavky, ale nabídka vás oslovila, zkuste se přihlásit.

Chcete se dozvědět více?

Tato volná pracovní místa by vás mohla zajímat!

Tyto společnosti rovněž nabírají pracovníky na pozici "{profese}".