Technik provozu a údržby SOR (správa oblasti rozvoden) - Třebíč 1

Plný úvazek
Třebíč
Plat: Neuvedeno
Žádná práce na dálku
zkušenosti: < 6 měsíců
Vzdělání: Maturita

E.ON
E.ON

Máte zájem o tuto nabídku?

Pozice

Popis pozice

Co u nás budete dělat?

  • Budete obsluhovat a pracovat na zařízení rozvoden 110 kV a 22kV.

  • Na starost dostanete kontroly, prohlídky a údržbu zařízení rozvoden včetně stavebních objektů či pozemků.

  • Čeká vás vystavování Příkazů B, zajišťování a odjišťování pracovišť pro opravy a údržbové práce.

  • Převezmete zařízení po opravách nebo údržbě a uvedete ho do provozu.

  • Dohlédnete na dodržování BOZP, PO a ekologie.

  • Zajistíte dozor při dodavatelských činnostech a budete vést provozní dokumentaci.

Proč je fajn pracovat v EG.D?

  • Nejspíš to zní jako klišé, ale jsme stabilní nadnárodní společnost. Nemusíte se bát, že za týden zavřeme nebo vám tři měsíce nepřijde výplata.

  • 5 týdnů dovolené je u nás samozřejmostí.

  • Domů nebudete odcházet jen s výplatou, ale i s příjemnými benefity.

  • Při významných životních nebo jiných událostech vám dáme placené volno i nad rámec zákoníku práce.

  • Přispějeme vám na penzijní připojištění, ale taky třeba na stravování.

  • Můžete se u nás vzdělávat, rozvíjet své schopnosti a profesně růst, kam až to půjde.

Požadavky na pozici

Co by měl splňovat ideální kandidát?

Dokonalost k vašim vlastnostem patřit nemusí, ale bez některých kvalit se neobejdeme…

  • vystudoval/a jste střední školu v oboru elektro

  • máte praxi na elektrickém zařízení nad 1000V

  • vlastníte osvědčení dle Vyhlášky č. 50/1978 Sb., min. § 6

  • aktivně řídíte osobní vozidlo

  • balíček MS Office ovládáte bez problému

Budeme nadšeni, pokud…

  • jste týmový hráč

  • je pro vás při práci samozřejmostí odpovědný a precizní přístup

  • jste flexibilní a rád/a vzděláváte

Proces náboru

Zaujala vás tato pracovní pozice a přemýšlíte, kam poslat životopis?
Stačí kliknout na modré políčko Přihlásit se a vytvořit si online přihlášku v naší databázi. Ozveme se vám co nejdříve! Pokud máte nějaké dotazy, můžete se obrátit na: Rudolf Chudoba tel. 602 227 220.

Chcete se dozvědět více?