Tato pozice již není k dispozici.

Technik kalibrační laboratoře

Plný úvazek
Brno
Plat: Neuvedeno
Žádná práce na dálku
Vzdělání: Maturita

E.ON
E.ON

Máte zájem o tuto nabídku?

Pozice

Popis pozice

Do našeho týmu Kalibrační laboratoře hledáme nového kolegu nebo kolegyni, který/á by společně s námi pracoval na kalibraci elektrických veličin měřících a revizních přístrojů. Náš tým sídlí v Brně.

Co u nás budete dělat?

  • Na starost budete mít měření a kalibrace v kalibrační laboratoři v oblasti elektro.

  • Čekají Vás drobné opravy a údržba měřicího zařízení.

  • Budete zodpovědní za tvorbu měřících programů a kalibračních protokolů.

  • V neposlední řadě Vás nemine práce s databází měřících zařízení.

Proč je fajn pracovat v EG.D?

  • Nejspíš to zní jako klišé, ale jsme stabilní nadnárodní společnost. Nemusíte se bát, že za týden zavřeme nebo vám tři měsíce nepřijde výplata.

  • Pracovní doba je u nás pružná. Někdy je nutné pracovat o trochu déle než obvykle, jindy je zas fajn odejít dřív.

  • 5 týdnů dovolené je u nás samozřejmostí.

  • Domů nebudete odcházet jen s výplatou, ale i s příjemnými benefity.

  • Při významných životních nebo jiných událostech vám dáme placené volno i nad rámec zákoníku práce.

  • Přispějeme vám na penzijní připojištění, ale taky třeba na stravování.

  • Můžete se u nás vzdělávat, rozvíjet své schopnosti a profesně růst, kam až to půjde.

Datum nástupu: co nejdříve

Požadavky na pozici

Co by měl splňovat ideální kandidát?

Dokonalost k Vašim vlastnostem patřit nemusí, ale bez některých kvalit se neobejdeme…

  • vystudoval/a jste střední školo elektrotechnickou, obor slaboproud
  • jste vlastníkem §6 dle Vyhl.50/1978 Sb. do i nad 1000 V
  • základní komunikace v angličtině Vám nedělá problém (úroveň A2)
  • pracujete na pokročilé úrovni s programy MS Office
  • můžete o sobě říct, že jste mechanicky zručný/á

Budeme nadšeni, pokud…

  • jste pracoval/a v oblasti energetiky
  • rád/a pracujete v týmu, ale nevadí Vám řešit i samostatné úkoly
  • jste svědomitá a zodpovědná osoba

Proces náboru

Zaujala vás tato pracovní pozice a přemýšlíte, kam poslat životopis?
Stačí kliknout na modré políčko Přihlásit se a vytvořit si online přihlášku v naší databázi. Ozveme se vám co nejdříve! Pokud máte nějaké dotazy, můžete se obrátit na: Rudolf Chudobaemail: rudolf.chudoba@eon.cz

Chcete se dozvědět více?

Tato volná pracovní místa by vás mohla zajímat!

Tyto společnosti rovněž nabírají pracovníky na pozici "{profese}".

  1. Siemens
    Siemens
    Siemens

  2. AIS Servis
    AIS Servis
    AIS Servis

    Brno

    Plný úvazek
    Možnost pracovat částečně z domova
  3. Asseco Solutions, a. s.
    Asseco Solutions, a. s.

  4. Kooperativa
    Kooperativa
    Kooperativa

    Brno

    Plný úvazek
  5. E.ON
    E.ON
    E.ON

  6. Heidelberg Materials Digital Hub Brno
    Heidelberg Materials Digital Hub Brno

    Brno

    Plný úvazek
Podívat se na všechny nabídky