Stipendijní program pro studenty VŠ

Plný úvazek
Budweis
Plat: Neuvedeno
Žádná práce na dálku
Vzdělání: 1 rok VŠ

E.ON
E.ON

Pozice

Popis pozice

Nadané studenty dokážeme náležitě ocenit. Náš stipendijní program je určen studentům magisterského studia se zájmem o spolupráci se skupinou E.ON, která dlouhodobě patří mezi top zaměstnavatele v České republice.

Co tě u nás čeká?

  • Potkáš se s kolegy z oboru a budeš mít možnost s nimi navázat užší spolupráci

  • Nahlédneš pod pokličku společnosti a poznáš naší firemní kulturu

  • Nabídneme ti pomocnou ruku při vypracování tvé diplomové práce

Na co se můžeš těšit?

  • Uzavření stipendijní smlouvy až na 20 měsíců s měsíčním příspěvkem 4 000 Kč.

  • Účast na odborných setkáních.

  • Možnost pracovní stáže ve společnosti E.ON.

  • Přechod do pracovního poměru, pokud tě to s námi bude bavit.

Datum nástupu: 1. 10. 2024

Uzávěrka přihlášek: 7. 8. 2024

Mzda: 4 000 Kč

Zaujala tě náš stipendijní program a přemýšlíš, kam poslat životopis?

Stačí kliknout na modré políčko Přihlásit se a vytvořit si online přihlášku v naší databázi.

Připoj prosím svůj životopis a motivační dopis.

Svou přihlášku pošli nejpozději do 7. 8. 2024. V druhé polovině srpna tě budeme kontaktovat ohledně výběrového řízení a dalších kroků.

Pokud máš nějaké dotazy, můžeš se obrátit na Davida Skopala, e-mail david.skopal@eon.cz.

Požadavky na pozici

Jak si tě představujeme?

  • Studuješ 4. nebo 5. ročník technického nebo ekonomického oboru na VŠ (denní forma studia)

  • Tvé studijní výsledky jsou pro nás důležité, ale není to jediná podmínka pro získání stipendia

  • Energetika je tvojí vášní a máš v plánu se tím směrem dál rozvíjet

  • Máš chuť se neustále posouvat a pracovat na sobě

Proces náboru

Zaujala tě tato pracovní pozice a přemýšlíš, kam poslat životopis?

Svou přihlášku pošli nejpozději do 6. 8. 2023. V druhé polovině srpna tě budeme kontaktovat ohledně výběrového řízení a dalších kroků.