Senior Financial / Commercial Controller

Plný úvazek
Budweis
Plat: Neuvedeno
Žádná práce na dálku
zkušenosti: < 6 měsíců
Vzdělání: Magisterský stupeň vzdělání

E.ON
E.ON

Pozice

Popis pozice

Zajímá Vás oblast controllingu a chcete s námi zůstat v kontaktu, ačkoli momentálně nemáme otevřenou žádnou pozici? Pro naše controllingová oddělení momentálně vytváříme databázi zajímavých uchazečů, tzv. Talent Pool. Nové kolegy či kolegyně hledáme do Českých Budějovic, do Prahy nebo do Brna, a to do všech našich společností E.ON Česká republika, s.r.o., E.ON Energie, a.s. nebo EG.D, a.s. (bývalá E.ON Distribuce).

Na této pozici Vás čeká

Zatím Vám nemůžeme říct, co konkrétně u nás budete dělat, ale rozhodně to bude v těchto oblastech:

  • správa systému řízení nákladů v skupině E.ON Czech

  • práce v prostředí SAP R3 - zástupce klíčového uživatele modulu CO a PS (nastavování systému, údržba kmenových dat, předzávěrkové operace, závěrky, rozvoj systému)

  • plánování a rozpočtování přidělených oblastí/útvarů

  • business case pro validaci investičních aktivit

  • podpora reportingu - nastavení a zpracování dat ze systémů SAP + BI, analýzy nákladů jednotlivých business oblastí, analýzy ziskovosti za jednotlivé business oblasti

  • standardní i ad hoc ekonomické analýzy v rámci reportingu i dle operativní spotřeby

  • úkoly v rámci projektů

  • podpora zavádění digitálních a automatických řešení v oblasti financí a správy nákladů

Nabízíme Vám

  • Nejspíš to zní jako klišé, ale jsme stabilní nadnárodní společnost. Nemusíte se bát, že za týden zavřeme nebo vám tři měsíce nepřijde výplata.

  • 5 týdnů dovolené je u nás samozřejmostí.

  • Domů nebudete odcházet jen s výplatou, ale i s příjemnými benefity.

  • Při významných životních nebo jiných událostech vám dáme placené volno i nad rámec zákoníku práce.

  • Přispějeme vám na penzijní připojištění, ale taky třeba na stravování.

  • Pracovní doba je u nás pružná. Někdy je nutné pracovat o trochu déle než obvykle, jindy je zas fajn odejít dřív.

  • Můžete se u nás vzdělávat, rozvíjet své schopnosti a profesně růst, kam až to půjde.

Datum nástupu: dle vašich možností

Požadavky na pozici

Co je pro nás důležité

Dokonalost k vašim vlastnostem patřit nemusí, ale bez některých kvalit se neobejdeme…

  • máte VŠ vzdělání (magisterské) manažerského, ekonomického, finančního nebo IT směru

  • práce v MS Office je pro Vás hračka, obzvlášť v Excelu

  • máte za sebou pracovní zkušenost na obdobné pozici

  • strukturované obchodní myšlení, koncepční a analytické schopnosti jsou Vaší silnou stránkou

  • jste připraven/a vzít vlastnictví nad přidělenými tématy od začátku až po jejich dotažení do konce

  • komunikaci v anglickém jazyce zvládnete bez potíž

  • jste připraven/a vzít vlastnictví nad přidělenými tématy do začátku až po jejich dotažení do konce

Budeme nadšeni, pokud…

  • máte zkušenosti s nástroji SAP (R3, SAP Analytics Cloud, …), PowerBI a jinými Business Inteligence nástroji

  • k práci přistupujete s opravdovou odpovědností a precizností

  • máte ambice, na sobě chcete dále pracovat ve smyslu vzdělávání a rozvíjení

  • jste orientovaný/á na výsledek a nebojíte se zapojit s vlastními nápady

  • rádi pracujete v týmu, ale dokážete pracovat i samostatně a jste férový člověk

  • máte povědomí a orientujete se v českých a/nebo IFRS účetních standardech

Proces náboru

Zaujala vás tato pracovní pozice a přemýšlíte, kam poslat životopis? Stačí kliknout na modré políčko Přihlásit se a vytvořit si online přihlášku v naší databázi. Ozveme se vám co nejdříve! Pokud máte nějaké dotazy, můžete se obrátit na: Jarmila Grulová, tel. 389 115 597.