Montér VVN

Shrnutí práce
Plný úvazek
Písek
Plat: Neuvedeno
Žádná práce na dálku
zkušenosti: < 6 měsíců
Vzdělání: Maturita
Dovednosti a odbornost
c

E.ON
E.ON

Máte zájem o tuto nabídku?

Pozice

Popis pozice

Co u nás budete dělat?

  • Vaším denním chlebem bude obsluha a práce na zařízení vedení VVN 110 kV.

  • Zajistíte kontroly, prohlídky a údržbu zařízení vedení VVN 110 kV vč. stavebních objektů a pozemků.

  • Vaším úkolem bude vystavování Příkazů “B” a zajišťování a odjišťování pracovišť pro opravy a údržbové práce.

  • Součástí práce jsou přejímky zařízení po opravách a údržbě do provozu.

  • Nevyhnete se práci ve výškách.

  • Dohlédnete nad dodržováním BOZP, PO a ekologie.

  • Spolehneme se na Váš dozor při dodavatelských činnostech.

  • Potřebujeme, abyste občas držel/a pohotovost i mimo pracovní dobu. To zahrnuje i práci přesčas, o svátcích a víkendech.

  • V neposlední řadě Vás čeká vedení provozní dokumentace.

Proč je fajn pracovat u EG.D?

  • Nejspíš to zní jako klišé, ale jsme stabilní nadnárodní společnost. Nemusíte se bát, že za týden zavřeme nebo vám tři měsíce nepřijde výplata.

  • 5 týdnů dovolené je u nás samozřejmostí.

  • Domů nebudete odcházet jen s výplatou, ale i s příjemnými benefity.

  • Při významných životních nebo jiných událostech vám dáme placené volno i nad rámec zákoníku práce.

  • Přispějeme vám na penzijní připojištění, ale taky třeba na stravování.

  • Můžete se u nás vzdělávat, rozvíjet své schopnosti a profesně růst, kam až to půjde.

Datum nástupu: dle domluvy

Zaujala vás tato pracovní pozice a přemýšlíte, kam poslat životopis?
Stačí kliknout na modré políčko Přihlásit se a vytvořit si online přihlášku v naší databázi. Ozveme se vám co nejdříve! Pokud máte nějaké dotazy, můžete se obrátit na: Rudolf Chudoba email: rudolf.chudoba@eon.cz

Požadavky na pozici

Co by měl splňovat ideální kandidát?

Dokonalost k vašim vlastnostem patřit nemusí, ale bez některých kvalit se neobejdeme…

  • máte středoškolské vzdělání s maturitou v oboru elektro (přípustné je i vyučení v oboru)

  • můžete se pochlubit pracovní zkušeností na elektrickém zařízení do i nad 1000V

  • jste vlastníkem elektrotechnické kvalifikace dle Vyhl. č. 50/1978 Sb. – min. § 6

  • vlastníte řidičský průkaz sk. B (výhodou C)

  • práce na PC pro Vás není překážka

Budeme nadšeni, pokud…

  • Vás baví práce v týmu

  • zvládáte práci ve výškách

  • mezi vaše silné vlastnosti patří samostatnost, odpovědnost a preciznost

  • jste flexibilní

Chcete se dozvědět více?