Letní energetická akademie 2024

Jiné
Brno
Plat: Neuvedeno
Žádná práce na dálku
Vzdělání: 1 rok VŠ

E.ON
E.ON

Máte zájem o tuto nabídku?

Pozice

Popis pozice

Co tě u nás čeká:

  • Týden plný exkurzí a přednášek na zajímavá témata (29. 7. – 2. 8. 2024).

  • Potkáš se s kolegy z oboru a budeš mít možnost s nimi navázat užší spolupráci.

  • Nahlédneš pod pokličku společnosti a poznáš naší firemní kulturu.

  • Budeš mít možnosti propojit si teorii ze školy se skutečnou praxí.

  • Seznámíš se s dalšími nadšenci do energetiky z různých koutů republiky.

  • Na celý týden ti na naše náklady zajistíme ubytování, stravování i volnočasové aktivity.

Na co se můžeš těšit:

  • Možnost navštívit zajímavá místa a vyslechnout si přednášky na aktuální témata.

  • Na neformální posezení s top managementem společnosti E.GD, a.s.

  • Pokud tě to s námi bude bavit, rádi se s tebou budeme potkávat dál.

Zaujala tě naše Letní energetická akademie a přemýšlíš, kam poslat životopis?

Stačí kliknout na modré políčko Přihlásit se a vytvořit si online přihlášku v naší databázi.

Připoj prosím svůj životopis a motivační dopis.

Pokud máš nějaké dotazy, můžeš se obrátit na Kristýnu Ludwigovou (kristyna.ludwigova@eon.cz).

Datum nástupu: 29. 7. 2024

Uzávěrka přihlášek: 16. 6. 2024

Požadavky na pozici

Jak si Tě představujeme:

  • studuješ min. 2. ročník VŠ se zaměřením na elektrotechniku

  • energetika je tvojí vášní a máš v plánu se tím směrem dál rozvíjet

  • máš chuť strávit týden s kolegy ze skupiny E.ON a naučit se nové věci

Chcete se dozvědět více?