Tato pozice již není k dispozici.

Carat – Senior Account Manager

Plný úvazek
Prague
Plat: Neuvedeno
Žádná práce na dálku

Dentsu Czech Republic

Máte zájem o tuto nabídku?

Pozice

Popis pozice

Chceš se s námi podílet na rozvoji značek našich klientů, mezi které patří například Albert, Heineken, Zalando, Pandora, Bosch, OMV a Philips? Aktuálně hledáme posilu na pozici Senior Account Manager, která bude společně s ostatními kolegy z mediální agentury Carat vytvářet komplexní řešení nejen v oblasti mediálního plánování.

Co Tě u nás čeká:

  • Plánování mediálních kampaní a zpracování briefů

  • Analýza, vyhodnocení výsledků pro klienty, příprava požadovaných výstupů a prezentací mediálních strategií

  • Zajištění kvalitního fungování kampaní v oblasti rozpočtu a správy fakturace

  • Každodenní komunikace s klienty, interními/externími dodavateli

  • Spolupráce a inspirace napříč Dentsu týmy

A co za to?

  • Podpora profesního a osobního růstu

  • Náležitá odměna za tvou práci

  • Skvělé benefity jako například:
    * 25 dní dovolené + extra volné dny navíc
    * flexibilní pracovní doba a homeoffice (hybridní režim podle domluvy)
    * moderní kanceláře v Holešovicích: občerstvení, Dentsu kuchař, dogs & kids friendly office, vlastní gym a pravidelné lekce jógy
    * Stravenky a možnost Salary Swap u Benefit Plus karty
    * Zvýhodněná multisport karta
    * Hedepy.cz – možnost využití terapie/coachingu online
    * uLekare.cz – možnost využití pro celou rodinu
    * Vzdělávání – externí/interní
    * Firemní notebook, telefon a tarif
    * Sportovní/společenské akce a další aktivity na podporu vzájemné dobré spolupráce

Požadavky na pozici

Co od Tebe potřebujeme:

  • Zkušenost v oblasti tradičních (offline) médií

  • Prokazatelnou znalost plánování mediální komunikace

  • Analytické myšlení a schopnosti pracovat s čísly – pro práci s reporty i budgety

  • Velmi dobré komunikační a prezentační schopnosti – týmu i klientovi rozumíš a dokážeš informace kvalitně předat

  • Proaktivní fungování – nebojíš se říct vlastní názor, přijít s novinkou a obhájit si ji před klientem, sleduješ marketingové trendy

  • Organizovanost, pečlivost, dobrý time-management a odolnost vůči stresu

  • Pokročilé znalosti MS Office, zejména v Excelu a PowerPointu

  • Český jazyk a anglický jazyk (pokročilá znalost) - zahraniční klient

Chcete se dozvědět více?

Tato volná pracovní místa by vás mohla zajímat!

Tyto společnosti rovněž nabírají pracovníky na pozici "{profese}".

  1. Pure Storage
    Pure Storage

  2. Dentsu Czech Republic

  3. OBRAZ - Obránci zvířat, z. s.
    OBRAZ - Obránci zvířat, z. s.

    Praha

    Plný úvazek
    Možnost pracovat částečně z domova
  4. Socialsharks
    Socialsharks

    Praha

    Plný úvazek
  5. Carvago
    Carvago
    Carvago

    Praha

    Plný úvazek
    70K až 100K Kč za měsíc
  6. Publicis Groupe CZ
    Publicis Groupe CZ