Tato pozice již není k dispozici.

Project Manager Junior - Dentsu

Prague
Plat: Neuvedeno
Několik dní doma

Dentsu Czech Republic

Pozice

Popis pozice

Máš zájem o marketing, data a vedení projektů? Chceš zajímavou práci, kde získáš přehled o různých disciplínách a jejich propojení? Hledáme posilu do projektového managementu.

Jako Junior Project Manager se budeš podílet na projektech a procesech, které propojují různá oddělení u nás v Dentsu. Časem budeš takové projekty i sám/sama vést. Budeš sbírat potřebné informace od kolegů z různých oddělení (někdy i ze zahraničí), navrhovat řešení, podílet se na realizaci, připravovat dokumentaci, kontrolovat a podporovat kolegy při práci na projektu i užívání jejich výstupů. Při tom se naučíš hodně o tom, jak fungují mediální, kreativní, digitální i social media agentury i vnitřní procesy silné mezinárodní společnosti. To pak využiješ ke zlepšování a zefektivňování naší práce a spolupráce.

Naše práce je hodně o komunikaci a samotné realizaci projektů, ale také o práci s daty v Excelu a Powerpointu (zpracování dat, základní analýzy, reporty, příprava prezentací) a dále s našimi interními systémy (samozřejmě Tě zaučíme – ty budeš nejen používat, ale i nastavovat, podílet se na jejich vývoji).

Na co se můžeš těšit:

  • Project Management tým je malý, ale spolupracuje s mnoha lidmi napříč Dentsu.

  • Budeš pravou rukou Project Management Directora – dostaneš se prakticky ke všemu zajímavému a budeš mít intenzivní podporu v učení.

  • Na různorodou práci – některé projekty jsou víc o systémech a datech, jiné o zlepšování spolupráce. Nudit se proto jistě nebudeš.

  • Na velký prostor pro samostatnou práci, iniciativu a vlastní rozvoj.

  • Naučíš se, jak plánovat a uvést v život projekty.

  • Získáš přehled o jednotlivých zaměřeních a oborech marketingu v agentuře.

  • Na onboarding plán plný školících materiálů, který Ti pomůže rychle se zorientovat v agenturním světě.

Co u nás získáš?

  • Možnost zahájit svou kariéru v marketingu a projektovém managementu v jedné z nejsilnějších agentur v ČR i na světě.

  • Jsme součástí stabilního korporátu, stále si však držíme flexibilní a růstový mindset.

  • Pracovní flexibilitu – můžeš pracovat jak z domu, tak z moderních kanceláří v blízkosti holešovické tržnice, v týmu stavíme hlavně na zodpovědnosti, je pro nás klíčová vzájemná důvěra a praktické výsledky.

  • Spoustu nových přátel, protože Dentsu je skvělá parta lidí.

  • Skvělé benefity jako například:

  • 25 dní dovolené + extra volné dny navíc (aktuálně 9 dnů navíc)

  • flexibilní pracovní doba a homeoffice (hybridní režim podle domluvy)

  • moderní kanceláře v Holešovicích: občerstvení, dogs and kids friendly office, vlastní gym a pravidelné lekce jógy, firemní kuchař

  • Stravenky a možnost Salary Swap u Benefit Plus karty

  • Zvýhodněná multisport karta

  • Hedepy – možnost využití terapie/coachingu online

  • uLekare – možnost využití pro celou rodinu

  • Výhody vyplývající ze spolupráce s našimi partnery (například Dr.Max, Home & Cook)

  • Vzdělávání – externí/interní (od pravidelných přednášek, přes specifické workshopy až k účasti na externích odborných konferencích)

  • Firemní notebook, telefon a tarif

Požadavky na pozici

Co bys měl/a umět?

  • Orientovat se v MS Office, zejména v Excelu a PowerPointu (nebát se hrát si s prezentacemi, textem, tabulkami i úplně novým softwarem).

  • Pozitivní nastavení k různorodé práci – různé typy projektů, někdy pracuješ se softwarem a daty, jindy s lidmi nebo samostatně.

  • Být důsledný/á, udržovat si přehled, domýšlet věci a souvislosti do detailu a dotahovat úkoly konce.

  • Zorganizovat si pracovní den i delší období, prioritizovat úkoly a dokázat udržet focus i deadliny.

  • V projektech jsi závislý/á na práci ostatních v projektovém týmu, musíš proto dokázat otevřeně komunikovat, hledat konsenzus, ale také se připomenout, když někdo nedodrží domluvené.

  • Proaktivní přístup – zájem hledat prostor pro zlepšení, ochota učit se stále nové věci dle aktuálních úkolů, odvaha probádat neprobádané.

  • Udržet energii a dobrou náladu, i když věci nejdou podle Tvého plánu, prostě to zkusit znovu a jinak :)

  • Český nebo slovenský jazyk a anglický jazyk (obojí na komunikační úrovni).

Proces náboru

Našel/a jsi se v této pozici a chceš se stát součástí našeho týmu? Dej nám o sobě vědět zasláním CV a napiš nám i pár vět o sobě. Dále Tě může čekat telefonát a pozvánka na osobní schůzku, abys nám ukázal/a, co v Tobě je.

Chcete se dozvědět více?

Tato volná pracovní místa by vás mohla zajímat!

Tyto společnosti rovněž nabírají pracovníky na pozici "{profese}".