Tato pozice již není k dispozici.

Account Manager - dentsuX

Shrnutí práce
Prague
Plat: Neuvedeno
Žádná práce na dálku
zkušenosti: > 2 roky
Dovednosti a odbornost
Multitasking
Analýza trhu

Dentsu Czech Republic

Pozice

Popis pozice

V mediální agentuře dentsuX navrhujeme a realizujeme inovativní kampaně, které působí napříč všemi komunikačními platformami.
Naším posláním je být partnerem a konzultantem našim klientům. Pomáhat jim a inspirovat je k nacházení nových příležitostí, které značkám vytváří právě rozvoj digitálních technologií a změny spotřebitelského chování jejich zákazníků.
Nyní hledáme Account Managera, který by posílil náš tým a posouval tak marketingovou misi pro našeho významného klienta Vodafone.

Pokud nahlížíš na mediální plánování jako my, jsi v oboru již nějaký ten rok, neváhej a ozvi se nám.

Náplň práce:

  • Strategický přehled a analýza trhu

  • Tvorba mediálních kampaní

  • Příprava požadovaných výstupů a řízení očekávání klientů; dohled nad celkovou mediální strategií

  • Zajištění kvalitní práce kampaní v oblasti rozpočtu a včasné správy fakturace

  • Komunikace s klienty, interními/externími dodavateli a kolegy napříč agenturou Dentsu

  • Koordinace a komunikace

Požadavky

  • Schopnost plánovat a tvořit strategie mediální komunikace na úrovni (Senior) Account Managera

  • Zkušenosti především z tradičního (offline) plánování; znalost online médií výhodou

  • Organizovanost, schopnost multitaskingu a týmovost

  • Vynikající písemné a ústní komunikační dovednosti nejen v českém, ale i anglickém jazyce

  • Znalost marketingu, reklamy a mediální krajiny České republiky

  • Aktuální informace o relevantních trendech a inovacích

  • Alespoň 2 roky v oblasti médií/mediálního plánování

Co Tě u nás čeká?

  • Plánování a taktika zajímavých kampaní, včetně komunikace napříč trhy

  • Podpora profesního a osobního růstu

  • Neformální prostředí a kolegy, kteří chtějí posouvat věci dál

  • Nahlédnutí do fungování celé agentury Dentsu CZ

  • Interní/Externí školení a workshopy

  • Jóga a jiné sportovní aktivity

  • Kuchař ve firmě

  • Multisport karta, stravenky, salary swap

  • 25 dní dovolené a dovolená navíc

  • Notebook, telefon

  • Dog friendly office

  • Bezplatné využití nejen pro sebe, ale i rodinu benefitu ulekare.cz

  • A mnoho dalšího

Požadavky na pozici

Agenturní zkušenost velkou výhodou

Chcete se dozvědět více?

Tato volná pracovní místa by vás mohla zajímat!

Tyto společnosti rovněž nabírají pracovníky na pozici "{profese}".