Graphic Designer - Dentsu Creative

Shrnutí práce
Prague
Plat: Neuvedeno
Několik dní doma
zkušenosti: > 3 roky
Dovednosti a odbornost
Illustrator
Photoshop
Indesign

Dentsu Czech Republic

Pozice

Popis pozice

Hledáme Graphic Designera/ku do našeho kreativního oddělení

Ať už jsi Graphic Designer nebo Multi-Skilled Graphic Designer, tak jsi právě narazil/a na pozici přesně pro tebe.
U nás za tebe budou totiž mluvit hlavně obrazové výstupy tvojí práce.

Jsi náš člověk, pokud máš hlavu plnou nápadů a zároveň smysl pro detail, zvládneš práci s grafickými guidelines našich klientů, ale dokážeš přijít i s vlastním grafickým řešením, které klientovi dokážeš i odprezentovat.

U nás dostaneš prostor k rozvoji své kreativy. Budeš se podílet na ideamakingu nejen pro digitální, ale také ATL a BTL kampaně. Žádný dobrý nápad nezapadne do šuplíku.

Co bychom od tebe chtěli:

  • Skvěle ovládáš appky Adobe Creative Suite (Photoshop, Illustrator, InDesign)

  • Máš chuť na sobě pracovat a rozvíjet se

  • Máš ponětí o AI, případně v něm už dávno pracuješ a chceš se v něm neustále rozvíjet (Midjourney, Chat GPT, Adobe Firefly)

  • Výhodou je i tvůj přesah do Motion design, není však podmínkou

  • Baví tě vytvořená grafická řešení i klientovi odprezentovat

  • Bez komunikativní angličtiny se u nás neobejdeš a stejně tak bez češtiny

  • Máš zkušenosti na stejné nebo obdobné pozici v agentuře alespoň 2 - 3 roky

Co ti můžeme nabídnout:

  • Stylové kanceláře v samém srdci Holešovic

  • Tým kolegů, kteří jsou profíci a také fajn lidi

  • Snídaně, svačiny, obědy – to vše od našeho vlastního kuchaře

  • Časovou flexibilitu včetně případných home officů (2x týdně)

  • Spolupráce nejen s brandy/týmy v rámci Dentsu CZ, ale také v rámci Dentsu Inc.

  • Podporu profesního a osobního růstu - interní/externí školení a workshopy, vzdělávací platformy a možné nástroje i ke samostudiu

  • Neformální či CSR akce a sportovní aktivity (jóga, vlastní gym, teambuilding, sázení stromků pro Lesy ČR, Do práce na kole, Trhy neziskovek, Vánoční dárky pro děti z dětských domovů, vzdělávání dětí v oblasti médií, spolupráce s Agora 7 atd.)

  • 25 dní dovolené a k tomu 9 dní volna navíc v rámci celého roku

  • Finanční odměnu dle tvých zkušeností

  • Naše kanceláře jsou otevřené nejen pejskům, ale také dětem

  • Bezplatné využití nejen pro sebe, ale i rodinu benefitu ulekare.cz

  • Možné využití péče o duševní zdraví skrze platformu Hedepy.cz

Požadavky na pozici

  • Nutná znalost Adobe Creative Suite - Photoshop, Illustrator, Indesign

  • Angličtina na komunikativní úrovni - dokážeš jednoduše popsat své nápady atd.

  • Výhodou je tvá znalost Motion Design

  • Výhodou je práce s AI (Midjourney, Chat GPT, Adobe Firefly)