Tato pozice již není k dispozici.

Adexpres - Campaign Operations Consultant

Prague
Plat: Neuvedeno
Počáteční datum: 31. ledna 2021
Žádná práce na dálku

Dentsu Czech Republic

Pozice

Popis pozice

Na pozici Campaign Operations Consultant, hledáme novou posilu, která má zkušenosti s prací v client service v digiální mediální agentuře, baví ji “séfovat” kampaně, ale samotná komunikace s klienty ji nenaplňuje a hledá změnu. Na této pozici se můžeš těšit na vedení online mediálních kampaní, kontrolu nad celým flow kampaně od přípravy mediaplánu, přes komunikaci s médii, reporting až po přípravu podkladů k fakturaci. Výhledově můžeš počítat i s vedením vlasntího týmu a spoluprací na projektech vedoucích ke zlepšení procesního nastavení celého oddělení.

Na co se můžeš těšit:

  • Na portfolio vlastních klientů, kterým budeš na základě informací z client service spravovat kampaně. Budeš vědět, odkud a kam směřují, pochopíš, jaká čísla pro vyhodnocování svých aktivit potřebují, prostě budeš mít absolutní přehled nad tím, co se v jejich, potažmo „tvých“ kampaních děje.

  • Na příjemný tým mladých kolegů a kolegyň v campaign operations, který Tě bude podporovat a sdílet s Tebou své zkušenosti i frustrace.

  • Na náš skvělý client service tým, který bude denně spoléhat na Tvou nejen administrativní podporu, která zahrnuje přípravu mediaplánů a reportů, podkladů pro kampaně, fakturaci, ale i zlepšování interních procesů.

  • Budeš pracovat v reklamních systémech našich klientů (Business Manager, DV360, Sklik, Google Ads, …), excelem, power pointem, ale i jinými technologickými nástroji.

  • Na denní bázi budeš komunikovat s našimi mediálními dodavateli (Seznam, CNC, Nova, Prima, Economia,..), ale také kolegy z programmatic a social týmu nebo s kolegy v rámci agentury Dentsu.

Co bys měl umět

  • Mít zkušenosti z digitální agentury a prací na klientech, chápat flow kampaní a vědět, co je potřeba v daném okamžiku a fázi kampaně udělat, aby vše probíhalo hladce.

  • Výborně zvládat MS Office, zejména Excel a PowerPoint.

  • Zorganizovat si sám svůj pracovní den, prioritizovat úkoly a nenechávat nic na poslední chvíli. Organizovatnost je úplně zásadním požadavkem na dané pozici, takže pokud jsi trochu chaotik a dělá Ti problém „žonglovat s více míčky“, není toto práce pro Tebe.

  • Komunikovat a aktivně řešit nenadálé problémové situace (ad hoc starty kampaní, argumentace, kritické myšlení).

  • Multitasking (budeš mít v každé chvíli na starosti více kampaní a klientů najednou, a to v různých fázích kampaňového flow, přičemž většina požadavků bude formulována jako „asap“).

  • Nebát se nových technologií (zkoušet nové věci, zajímat se o to, s čím pracují kolegové z programmatic týmu,..).

  • Orientovat se v datech (umět pochopit, odkud se kampaňová data berou, jaká mají specifika a jaké to má konsekvence pro práci s nimi).

  • Ovládat minimálně psanou angličtinu (porozumět textu, napsat email).

  • Nacházet uspokojení v prozkoumávání procesů, umět rozlišit, kdy se jich musím držet a kdy je lepší trošku improvizovat.

  • Udržet si nadhled a dobrou náladu, i když věci nejdou podle Tvého plánu (což se u nás bude stávat často).

  • Musí tě to prostě bavit.

Co u nás získáš

  • Můžeš se podílet na vytváření nových procesů, které budou posouvat celý tým

  • Možnost vést vlastní menší tým a rozvíjet schopnosti a dovednosti jeho členů

  • Můžeš se zúčastnit různých workshopů a vzdělávání (Den rozvoje, Knowledge club, Barevná typologie,…)

  • Až se svět zase vrátí do normálu, můžeš se těšit na neformální akce, jako jsou Den zdraví, jarmarky neziskovek, filmové večery a samozřejmě teambuildingy a večírky

  • Výhodnější cenu na multisport kartu

  • Protažení v naší tělocvičně ve formě jógy či kondičního tréninku

  • Kuchaře v Dentsu bistru

  • Dog friendly a koloběžky friendly office

Tak co, jdeš do toho s námi? Pokud ano, pošli nám nejen svůj životopis, ale také pár vět o sobě.

Budeme se těšit na případné setkání.

Chcete se dozvědět více?

Tato volná pracovní místa by vás mohla zajímat!

Tyto společnosti rovněž nabírají pracovníky na pozici "{profese}".