DB Schenker

DB Schenker

Operátor/ka výroby - Kosmonosy

  • Smlouva na dobu neurčitou
  • Kosmonosy

Společnost

DB Schenker

DB Schenker

  • Logistika, Námořní a pozemní doprava
  • Více než 2000 zaměstnanců

  • Kosmonosy

Tato pozice byla obsazena!

Na zeměkouli existuje jen velmi málo míst, kam nejsou schopní přepravit cokoliv, co klient potřebuje. DB Schenker je jednou z největších logistických firem na celém světě. V České republice působí už 25 let a čtvrt století jejich působení provází souvislý, a především udržitelný růst. Rádi přijímají výzvy, ale myslí dlouhodobě a nenechávají se zviklat přelétavými trendy. V jejich práci je nezastaví žádný živel, patří k lídrům v námořní i letecké přepravě. Vynikají díky své husté pozemní přepravní síti včetně té železniční.

DB Schenker
DB Schenker
DB Schenker
DB Schenker
DB Schenker

Popis pozice

  • dělnické práce ve výrobě
  • montáže a demontáže, pulírovat nárazníky
  • manuální činnosti spojené s lehkou výrobou
  • pracovat na moderní lince v čistém a nehlučném prostředí
  • přípravovat k expedici
  • Pro pobočku v Kosmonosích kde provádíme lehkou montáž automobilových nárazníků hledáme spolehlivé kolegy a kolegyně do třísměnného provozu. Práce je vhodná i pro ženy.
  • Rádi Vás přivítáme jako nepostradatelnou součást našeho týmu na společných akcích jako jsou vánoční večírky, sportovní víkendy a další aktivity.

Co u nás získáš

  • náborový příspěvek ve výši 10.000Kč
  • dotované jídlo v místní kantýně
  • příspěvek na stravování
  • přispějeme Vám na dopravu, aby se Vám dojíždění vyplatilo
  • práci v čistém a nehlučném provozu
  • 5 týdnů dovolené + 2 dny zdravotního volna
  • příspěvek na penzijní/životní připojištění
  • výhodné tarify u telefonního operátora
  • měsíční odměny dle pracovního výkonu
  • na jednotlivé pracovní operace Vás zaškolíme
  • nástup ihned nebo dle dohody

Vítané zkušenosti

  • spolehlivost, pracovitost
  • trestní bezúhonnost
  • praxe v oboru výhodou
  • ochotu pracovat ve 3 směnném provozu

DB Schenker

DB Schenker

  • Kosmonosy
  • Přidat k oblíbeným
  • Sdílet na Twitteru
  • Sdílet na Facebooku
  • Sdílet na LinkedInu

Vybrali jsme následující články, které by vás mohly zajímat

Inspirujte se tímto výběrem článků

Kryptoměna: mzda budoucnosti?

Šéf se vás zeptal, zda nechcete výplatu přijmout v Bitcoinech. Kryptoměny mohou vypadat jako trendy a dobrý způsob investice. Měli byste nabídku vzít?

  • January 9, 2020