CZECH PROMOTION

SEO SPECIALISTA/KA

  • Plný úvazek
  • Prague
  • Možnost pracovat příležitostně z domova

    • Prague

    Agentura je lídrem na poli pragmatického marketingu. Jejím krédem je „pomáhat klientům, aby byli úspěšnější“. Stojí za raketovým růstem značek, jako je Alza, Alavis nebo bikero. Zaměřuje se primárně na malé a střední české firmy, ze kterých špičkovou marketingovou péčí tvoří lídry trhu.

    Klientům poskytuje komplexní marketingové služby, počínaje nastavením funkční strategie až po realizaci televizních a online kampaní a efektivní řešení prodejních míst. Roční obrat CZECH PROMOTION přesahuje částku 450 milionů korun, a řadí tak skupinu mezi nejvýznamnější hráče na českém reklamním trhu.

    Popis pozice

    Chceš se podílet na tvorbě nově vznikajícího SEO oddělení? V naší společnosti tuto službu klientům zatím nenabízíme, a proto hledáme někoho, kdo nám s tím pomůže. Troufneš si na to?

    Máš v oblasti SEO a přidružených oblastech zkušenosti? Děláš svojí práci dobře a chceš se posunout zase o krok dál?

    Tvým cílem bude vytvořit celý kvalitní produkt, který bude plnit cíle našich klientů a bude jim pomáhat být úspěšnější.

    Ty budeš těma rukama (kdo to odmaká i exekutivně), i tím mozkem (celý produkt postavíš, budeš ho rozvíjet, budeš si stavět tým…)

    Jaké předpoklady bys měl pro tuto pozici mít?

    • Komunikace je tvým přirozeným pracovním nástrojem.
    • Rád analyzuješ, hledáš řešení.
    • Jsi schopný koordinovat svojí práci v rámci týmu.
    • Jsi schopný vysvětlit to, co děláš, i laikovi :)
    • A samozřejmě znalosti a zkušenosti v oblasti SEO.

    Vítané zkušenosti

    Co ti můžeme nabídnout my?

    • Naši podporu i tvou svobodu při tvorbě SEO oddělení.
    • Stabilní klienty, se kterými spolupracujeme dlouhodobě, z různých odvětví (Konkrétně? KOSMAS, BigMat, SCANquilt, bikero ad.).
    • Že za tebou budou jasné a viditelné výsledky.
    • Skvělý tým, o který se můžeš opřít.

    A co ti nabídnout nemůžeme?

    • Zaškolení – hledáme někoho, kdo přinese vědomosti a know-how o tomto odvětví do naší firmy.

    Je to pro tebe ta správná výzva? Chceš se přidat k našemu online týmu? Tak nám pošli životopis a pár slov tobě.

    • Přidat mezi oblíbené
    • Sdílet na Twitteru
    • Sdílet na Facebooku
    • Sdílet na LinkedInu