CTS Trade IT

Senior analytik / konzultant

  • Smlouva na dobu neurčitou
  • Praha

  • IT / Digital, Software
  • Od 50 do 250 zaměstnanců

  • Praha

V CTS Trade IT už od roku 2008 vyvíjí softwarové řešení, které komplexně pokrývá problematiku obchodování na kapitálových trzích. Jejich hlavní zbraní je kombinace IT a business znalostí. Jejich produktem denně protečou transakce za stovky milionů korun. Jsou hrdí na to, že za dobu existence CTS portfolio zákazníků jenom roste. Vnímají to jako ocenění kvalitní práce, ale zároveň i jako závazek, aby v kvalitě nepolevili. Spolupracují s předními bankovními institucemi, jako je Česká a Slovenská spořitelna, UniCredit Bank CZ a SK, Raiffeisenbank v Čechách a Rakousku, ČSOB a další. Pro své klienty dlouhodobě poskytují služby postimplementační podpory CTS a jsou pro ně partnery, na které se mohou spolehnout.

Popis pozice

Máš bohaté znalosti v oblasti kapitálových trhů, zejména pak v procesech custody, back office, či OTC produktů? Máš zkušenosti z IT při tvorbě a dodávce systémů? Jsi pozitivní, komunikačně vybavený a rád dotahuješ věci do konce? Rád se učíš novým věcem? Tak hledáme právě Tebe!

Co Tě u nás čeká?

Po seznámení s produktem, jeho business i IT architekturou, se budeš především podílet na návrhu řešení pro naše zákazníky, tj, budeš zejména:

  • Komunikovat s našimi klienty, s cílem identifikovat jejich potřeby. Následně provedeš analýzu těchto požadavků a navrhneš jejich implementaci do našeho SW produktu
  • Odpovídat za specifickou business oblast a její rozvoj
  • Sledovat změny prostředí tvé business problematiky a analyzovat jejich dopady do produktu
  • Spolupracovat na strategii rozvoje našeho produktu i celé firmy
  • Podílet se na tvorbě interních procesů naší firmy

Co u nás získáš

A proč tedy nastoupit k nám?

Především nabízíme rozmanitou práci ve fajn kolektivu. Budeš mít možnost komunikovat s bankovními klienty a účastnit se zajímavých projektů. Nejsme velkým korporátem, pro nás nejsi pouhé číslo v CRM. U nás je prostor měnit nápady na realitu.

Na druhou stranu máš možnost spolupracovat s velkými korporátními firmami, takže poznáš, jak to u nich chodí.

Máš jedinečnou šanci podílet se na rozvoji rostoucí firmy, která je špičkou v daném oboru.

Kromě toho poskytujeme našim zaměstnancům širokou škálu firemních benefitů:

  • Cafeteria - benefitní systém, kde si sám/sama určíš, na co obdržené bonusové body využiješ
  • flexibilní pracovní doba a po zapracování možnost občasné práce z domova
  • Multisport karta
  • stravenky
  • příspěvek na životní a penzijní připojištění
  • připojení k firemnímu tarifu
  • pravidelná výuka angličtiny
  • výhodná poloha přímo u metra C
  • moderní kanceláře
  • 5 týdnů dovolené
  • sick days a další

Vítané zkušenosti

Co od Tebe potřebujeme?

Hledáme někoho, kdo se nebojí převzít iniciativu, rád před sebou vidí výzvy a v oblasti investičního bankovnictví je “doma”. Kromě již uvedeného potřebuješ mít:

  • VŠ vzdělání ekonomického případně technického směru
  • Zkušenosti s analýzou SW řešení
  • Znalosti UML, EA vítány
  • Prokazatelné znalosti v oblasti investičního bankovnictví
  • Perfektní komunikační schopnosti
  • Schopnost pracovat dobře v týmu
  • Chuť a ochotu učit se a porozumět novým věcem
  • Výbornou znalost českého nebo slovenského jazyka, pokročilou znalost angličtiny (firemní jazyk je čeština, občas ale potřebuješ napsat email v angličtině či promluvit telefonicky se zahraničním zákazníkem)
  • Přidat k oblíbeným
  • Sdílet na Twitteru
  • Sdílet na Facebooku
  • Sdílet na LinkedInu