CTS Trade IT

HR specialist

  • Smlouva na dobu neurčitou
  • Praha
  • Magisterský stupeň vzdělání
  • > 6 měsíců

  • IT / Digital, Software
  • Od 50 do 250 zaměstnanců

  • Praha

V CTS Trade IT už od roku 2008 vyvíjí softwarové řešení, které komplexně pokrývá problematiku obchodování na kapitálových trzích. Jejich hlavní zbraní je kombinace IT a business znalostí. Jejich produktem denně protečou transakce za stovky milionů korun. Jsou hrdí na to, že za dobu existence CTS portfolio zákazníků jenom roste. Vnímají to jako ocenění kvalitní práce, ale zároveň i jako závazek, aby v kvalitě nepolevili. Spolupracují s předními bankovními institucemi, jako je Česká a Slovenská spořitelna, UniCredit Bank CZ a SK, Raiffeisenbank v Čechách a Rakousku, ČSOB a další. Pro své klienty dlouhodobě poskytují služby postimplementační podpory CTS a jsou pro ně partnery, na které se mohou spolehnout.

Popis pozice

Co Tě u nás čeká?

Tvá práce, která bude probíhat ve skvělém kolektivu, bude různorodá.

Konkrétně budeš mít na starosti:

  • péči o stávající zaměstnance - to mimo jiné znamená administrativní činnosti v rámci smluvní dokumentace a správy benefitů
  • protože rosteme, budeš se věnovat i náborům - aktivní vyhledávání uchazečů, domlouvání termínů pohovorů, účast na pohovorech
  • v případě zájmu se můžeš věnovat i jiným oblastem (např. HR marketingu nebo organizaci týmových akcí)

Zkrátka - nabízíme možnost zapojení do budované kompetence, její významné ovlivnění a možnost realizace vlastních nápadů, které jsou vítány.

Co Ti nabízíme?

Především různorodou práci ve fajn kolektivu. Dále pak:

  • k dispozici budeš mít kvalitní HW i SW vybavení
  • zajímavé platové podmínky
  • benefity (výuka AJ, stravenky, příspěvek na životní a penzijní připojištění a další)
  • kariérní růst v závislosti na dosahovaných výsledcích
  • výbornou dostupnost - sídlíme přímo na metru C
  • práci v rostoucí úspěšné firmě

Vítané zkušenosti

Co od Tebe potřebujeme?

Budeme rádi, pokud v Tobě najdeme:

  • především komunikativní (práce s lidmi Tě musí bavit ;-)), spolehlivou osobnost, která má chuť přicházet s novými nápady a má tah na branku
  • oceníme osobnost, která se chce zapojit do více HR oblastí a má chuť ovlivňovat směřování našeho oddělení ve firmě
  • optimální je vysokoškolské vzdělání
  • zkušenost s IT je výhodou, nikoli však podmínkou
  • Přidat k oblíbeným
  • Sdílet na Twitteru
  • Sdílet na Facebooku
  • Sdílet na LinkedInu