Tato pozice již není k dispozici.

Elektrotechnik se znalostí PLC - náborový příspěvek 50 000,-

Plný úvazek
Brandýs nad Labem-Stará Boleslav
Plat: Neuvedeno
Žádná práce na dálku
Vzdělání: Maturita

Continental Česká republika

Pozice

Popis pozice

Pořád se rozvíjíme a hledáme nové posily, které nám pomohou s údržbou a industrializací nových linek.

Uvítáme i absolventy, kteří znají alespoň základy PLC nebo programování.

CO U NÁS BUDEŠ DĚLAT:

  • Budeš pravou rukou týmu production equipment engineerů během industrializace linky

  • Komunikovat s dodavateli o technických problémech a řešeních

  • Úzce spolupracovat s oddělením údržby

  • Řešit technické problémy na lince)

BENEFITY PRO TEBE:

  • Náborový příspěvek 50 000,- Kč

  • Příspěvek na relokaci ve výši 50 000,- Kč

  • 5 týdnů dovolené

  • Týmové odměny + příplatky za směny

  • Placené přesčasy

  • Benefit Plus karta v hodnotě 6.500,- Kč/ rok

  • Možnost využití Multi-Sport karty

  • Půlroční bonus za docházku (50% mzdy)

  • Příspěvek na stravování (111,- Kč za odpracovanou směnu)

  • Příspěvky na dětskou rekreaci

  • Možnost využití fyzio centra

Požadavky na pozici

CO POTŘEBUJEŠ PRO TUTO PRÁCI:

  • Maturitu v elektro oboru

  • Alespoň základní znalost PLC nebo programování

  • Vyhláška NV 194/2022 Sb. (dříve 50) (lze příp. dodělat)

  • Alespoň mírně pokročilá znalost AJ

  • Ochota pracovat ve směnném režimu (12hod ranní/noční, krátký/dlouhý týden)