Coca-Cola HBC Česko a Slovensko

SPECIALISTA DISTRIBUCE

  • Plný úvazek
  • Praha

  • Praha

Přestože je tato společnost pojmenovaná po jednom z nejprodávanějších nealkoholických nápojů na světě, není Coca-Cola jediným produktem, který nabízí. V současnosti prodávají na českém a slovenském trhu 21 značek ve více než 60 variantách a příchutích, které přinášejí to pravé osvěžení v jakémkoli okamžiku. V rámci všeho, co dělají, kladou velký důraz na zodpovědnost k životnímu prostředí a snaží se o zajištění udržitelného rozvoje.

Zákazníci Coca-Cola HBC Česko a Slovensko jsou v srdci všeho, co zde dělají. Starají se o to, aby svým zákazníkům poskytli ty nejkvalitnější výrobky a ty nejlepší služby, neustále rozšiřují své portfolio a každý rok inovují nabídku nápojů.

Lidi tu považují za to nejcennější, co mají. Nikdo se tu nebojí přijít s novým nápadem a zeptat se, když ho něco zajímá nebo potřebuje cokoli objasnit. Všechny výhry oslavují společně a motivují je k lepším výkonům. Nezapomínají ani na vzdělávání a rozvoj svých zaměstnanců. Vytvořili speciální programy pro talenty, které rozvíjí zaměstnance na specializovaných pozicích nebo vedoucí pracovníky a jejich leadership skills.

Popis pozice

Do našeho oddělení Distribuce rádi přivítáme kolegu/yni, kterého/ou budou bavit různorodé úkoly, je samostatný a důsledný ve své práci. Základem je práce s Excelem a nadšení učit se nové věci, ostatní Vás rádi naučíme.

CO BUDE VAŠÍ NÁPLNÍ PRÁCE:

  • Kalkulace nákladů na externí dopravu, příprava podkladů pro dodavatele v systému SAP
  • Správa databáze dopravců
  • Komunikace s interními zákazníky (finanční a nákupní oddělení), externě s dodavateli
  • Pravidelný reporting nákladů a servisní úrovně
  • Zajištění optimálního a efektivního rozdělení distribučních oblastí a v souvislosti s tím efektivní nastavení plánu
  • Poskytování komplexní analytické podpory ostatním funkcím logistiky

JAK BY MĚL VYPADAT VÁŠ PROFIL:

  • Dobré komunikační dovednosti, samostatnost a smysl pro odpovědnost
  • Analytické myšlení pro práci s daty a reporty
  • Oceníme inovativní myšlení, kterým nám pomůžete zlepšit logistické procesy
  • SŠ s maturitou
  • Angličtina na úrovni min. B1 (zejména písemná komunikace)
  • MS Excel mírně pokročilý
  • Výhodou, nicméně ne nutností, jsou základy SAP nebo jiného plánovacího systému distribuce, stejně tak i zkušenost z oddělení distribuce nebo v obchodním oddělení (znalost trhu).

CO VÁM MŮŽEME NABÍDNOUT:

  • Prostředí s firemní kulturou založenou na otevřenosti, týmové práci a neformálních vztazích
  • Samostatnou a zodpovědnou práci
  • Uplatnění v mezinárodní společnosti s vybudovanou tradicí a prestižní značkou
  • Poznání a porozumění procesů v dynamickém korporátním prostředí
  • Motivující systém finančního hodnocení
  • Možnost pracovat na svém osobním a profesním růstu a rozvoji (Talentové programy, rozvojové aktivity)
  • Zaměstnanecké výhody: 5 týdnů dovolené; fasování produktů; pitný režim; nákup produktů a firemních reklamních předmětů za zvýhodněné ceny; systém flexibilních benefitů – Kafeterie; příspěvek na penzijní připojištění; stravování v kantýně/příspěvěk na stravování; zvýhodněné volání pro rodinné příslušníky; možnost nákupu zaměstnaneckých akcií

Benefits

  • Sleva na firemní výrobky/služby
  • Příspěvek na penzijní/životní připojištění
  • Stravenky/příspěvek na stravování
  • Dovolená 5 týdnů
  • Závodní stravování
  • Kafetérie
  • Příspěvek na sport/kulturu/volný čas
  • Zdravotní volno/sickdays
  • Firemní akce
  • Přidat mezi oblíbené
  • Sdílet na Twitteru
  • Sdílet na Facebooku
  • Sdílet na LinkedInu

Vybrali jsme následující články, které by vás mohly zajímat

Inspirujte se tímto výběrem článků