Senior Business Developer - Premium HoReCa PRAHA
Coca-Cola HBC Česko a Slovensko

  • Plný úvazek
  • Praha

  • Logistika, Beverage
  • Od 250 do 2000 zaměstnanců

  • Praha

Poznáte je?

Přestože je tato společnost pojmenovaná po jednom z nejprodávanějších nealkoholických nápojů na světě, není Coca-Cola jediným produktem, který nabízí. V současnosti prodávají na českém a slovenském trhu 21 značek ve více než 60 variantách a příchutích, které přinášejí to pravé osvěžení v jakémkoli okamžiku. V rámci všeho, co dělají, kladou velký důraz na zodpovědnost k životnímu prostředí a snaží se o zajištění udržitelného rozvoje.

Zákazníci Coca-Cola HBC Česko a Slovensko jsou v srdci všeho, co zde dělají. Starají se o to, aby svým zákazníkům poskytli ty nejkvalitnější výrobky a ty nejlepší služby, neustále rozšiřují své portfolio a každý rok inovují nabídku nápojů.

Lidi tu považují za to nejcennější, co mají. Nikdo se tu nebojí přijít s novým nápadem a zeptat se, když ho něco zajímá nebo potřebuje cokoli objasnit. Všechny výhry oslavují společně a motivují je k lepším výkonům. Nezapomínají ani na vzdělávání a rozvoj svých zaměstnanců. Vytvořili speciální programy pro talenty, které rozvíjí zaměstnance na specializovaných pozicích nebo vedoucí pracovníky a jejich leadership skills.

Chcete se dozvědět více o Coca-Cola HBC Česko a Slovensko?Firemní kultura, týmy, nabídky práce... Pojďme se do ní ponořit!
Navštivte profil

Popis pozice

Do Coca-Colího obchodního týmu Out of Home, který se zabývá prodejem našich produktů z portfolia alko, nealko i kávy v segmentu těch nejvíce prémiových hotelů, restaurací, kaváren a barů v Praze hledáme novou posilu na pozici Senior Business Developera.

Co by bylo tvou rolí na denní bázi? Potkávat se přímo v terénu s našimi exkluzivními zákazníky, udržovat s nimi pevné vztahy s cílem zvýšit dostupnost našich produktů na trhu v oblasti prémiového gastro a night life segmentu a zároveň pomoci s aktivací provozen a celkově zvýšit náš podíl na trhu ve zmiňovaném segmentu za účelem pravidelně přinášet do společnosti profitabilní objem prodeje.

Hlavní aktivity, za které budete zodpovědní:

  • Proaktivně a strategicky budovat a rozvíjet formální i neformální vztahy se současnými i novými zákazníky ve svěřeném segmentu.
  • Ve spolupráci se zákazníky identifikovat a využívat prodejní příležitosti pro růst daných kategorií.
  • Dosahovat a zvyšovat profitabilního objemu prodeje nealkoholických, alkoholických i kávových nápojů.
  • Zajišťovat dostatečný stav zásob u zákazníků, aktivované promoce a dodržení merchandisingových standard v souladu s brandy.
  • Implementovat dohodnuté obchodní a marketingové aktivity pro svěřený segment trhu a pomáhat uržovat prémiovou kvalitu svěřených provozoven zajišťováním perfektních služeb ze strany Coca-Coly.
  • A to vše ideálně pomocí osobního kontaktu se zákazníkem, tedy být aktivně v terénu v rajónu Prahy na každodenní bázi.

Co vám můžeme nabídnout:

  • Motivující systém finančního hodnocení s měsíčními bonusy, závislými na Vašem osobním výkonu.
  • Prostředí s firemní kulturou založenou na otevřenosti, týmové práci a neformálních vztazích.
  • Samostatnou a zodpovědnou práci zaměřenou na netradiční segment.
  • Uplatnění v mezinárodní společnosti s vybudovanou tradicí a prestižní značkou.
  • Profesionální tréninky na kontinuální podporu prodejních, vyjednávacích a komunikačních dovedností.
  • Možnost pracovat na svém osobním a profesním růstu a rozvoji (Talentové programy, rozvojové aktivity)
  • Zaměstnanecké výhody: 5 týdnů dovolené; fasování produktů; pitný režim; nákup produktů a firemních reklamních předmětů za zvýhodněné ceny; systém flexibilních benefitů – Kafeterie; příspěvek na penzijní připojištění; příspěvěk na stravování; zvýhodněné volání pro rodinné příslušníky; možnost nákupu zaměstnaneckých akcií
  • Další benefity: mobilní telefon; iPad; služební automobil i pro soukromé použití (strhává se z příjmu)

Jak by měl vypadat váš profil:

  • Není vám cizí nadšení, jste flexibilní a máte pozitivní přístup ke změnám. Jiná než dynamická práce v terénu by Vás nebavila.
  • Máte již prodejní zkušenosti v rámci rychloobrátky (min 2.roky na pozici obchodního zástupce) a velkou výhodou je předchozí zkušenost v rámci HoReCa segmentu.
  • Jste motivovaní dotahovat věci do konce.
  • Máte minimálně SŠ vzdělání (ukončené maturitní zkouškou).
  • Máte pokročilou znalost obchodní matematiky a dobrou znalost informačních technologií (práce s iPad, telefonem).
  • Vlastníte ŘP sk. B, jste aktivními řidiči (a rádi řídíte).
  • Aktivní znalost AJ výhodou.
  • Bydlíte v požadovaném regionu Prahy nebo v blízkém okolí.

Benefits

  • Bonusy/prémie
  • Mobilní telefon
  • Sleva na firemní výrobky/služby
  • Notebook
  • Příspěvek na penzijní/životní připojištění
  • Flexibilní začátek/konec pracovní doby
  • Stravenky/příspěvek na stravování
  • Dovolená 5 týdnů
  • Vzdělávací kurzy, školení
  • Kafetérie
  • Občerstvení na pracovišti
  • Zdravotní volno/sickdays
  • Možnost občasné práce z domova
  • Přidat mezi oblíbené
  • Sdílet na LinkedInu
  • Sdílet na Facebooku
  • Sdílet na Twitteru