Tato pozice již není k dispozici.

IT podpora pro centrálu

Shrnutí práce
Prague
Plat: 38K až 43K Kč za měsíc
Několik dní doma
zkušenosti: > 3 roky
Vzdělání: 1 rok VŠ
Dovednosti a odbornost
Confluence
Jira

Člověk v tísni (People in Need)

Máte zájem o tuto nabídku?

jobs.faq.title

Pozice

Popis pozice

Člověk v tísni, o.p.s. je jednou z největších neziskových organizací ve střední Evropě. Zaměřujeme se na humanitární pomoc, rozvojovou spolupráci, podporu lidských práv, vzdělávání a sociální práci.

IT oddělení tvoří dvacetičlenný tým, který zajišťuje IT služby pro kolegy a kolegyně pracující na misích v zahraničí, v regionech a na naší centrále.

Do našeho rozšiřujícího se týmu v rámci pražské centrály hledáme kolegu/kolegyni na pozici IT podpory pro centrálu, který/á u nás bude mít mnoho příležitostí k uplatnění svých dovedností i dalšímu rozvoji.

Zajímáš se o počítače, sítě, cloud, prostě IT? Baví tě propojovat znalosti z IT a chtěl/a bys pomáhat lidem v centrále naší organizace?  Naše práce má smysl, má dopad, je vidět a baví nás. Jsme přáteli, máme flexibilní pracovní dobu a vztahy založené na důvěře, podporující přístup nadřízených. Připoj se k týmu, kterému je vlastní hledat nová řešení na míru rozmanitým potřebám naší organizace.

Úvazek: 0,75 - 1,0

Pracovní smlouva: na dobu neurčitou

Nástup: dle dohody

Plat: 38 000 – 43 000 Kč hrubého měsíčně (při plném úvazku podle seniority)

Co u nás budeš dělat?

  • Pomáhat a radit zaměstnancům Člověka v tísni s technickými záležitostmi;

  • komunikovat česky i anglicky s uživateli IT technologií v budovách centrály i v celé ČR a na dálku je podporovat;

  • školit uživatele v používání nových technologií;

  • automatizovat a optimalizovat IT procesy;

  • konfigurovat a připravovat telefony, počítače, WiFi AP a další zařízení pro nasazení v budovách centrály.

Požadavky na pozici

Požadavky, ze kterých nemůžeme slevit:

  • zájem o IT obor, ochota dál se učit a rozvíjet své dovednosti;

  • příjemné vystupování a chuť trpělivě pomáhat;

  • pokročilá znalost prostředí uživatelských stanic: Windows, Office, Teams, Sharepoint, Onedrive (cmd, porozumět nastavení práv, základní konfigurace uživatelského profilu, registry);

  • základní znalost topologie počítačových sítí, zkušenost se zprovozňováním a nastavením síťových tiskáren, skenerů, AP;

  • čeština i angličtina na dobré úrovni psanou i mluvenou formou;

  • samostatnost, spolehlivost, nejedná se o juniorní pozici.

Navíc oceníme:

  • Znalost základů virtualizace a přípravu image OS, psaní příkazů v PowerShellu a ESET antiviru a jeho administraci;

  • i v prostředí Atlassianu (Jira, Confluence);

  • iniciativu a snahu zlepšovat prostředí pro uživatele.

Co můžeme nabídnout my Tobě:

  • získání pracovní zkušenosti v jedné z největších neziskových organizací ve střední Evropě, možnost účastnit se zajímavých akcí, které ČvT organizuje, jako je například festival Jeden svět;

  • silnou podporu od kolegů v oblastech, ve kterých zatím nemáš zkušenosti;

  • možnost rozvíjet svůj odborný potenciál ve vybrané oblasti, včetně kurzů angličtiny;

  • partu fajn motivovaných kolegů, možná tu najdeš přátele na celý život;

  • možnost částečně pracovat z domova, cca 2 dny v týdnu a flexibilní pracovní dobu;

  • nárok na 25 dnů dovolené, 3 dny sick days, 3 dny samostudia;

  • mobilní telefon plus výhodný mobilní tarif i pro rodinné příslušníky;

  • firemní školku v přízemí budovy;

  • Multisport kartu (samofinancovanou);

  • možnost vzít svého zvířecího mazlíčka do práce.

Proces náboru

Zaujala vás naše nabídka? Pošlete nám svůj životopis a motivační dopis, a to prostřednictvím přihlašovacího formuláře.

Těšíme se na Vaši reakci!