Cebia

Cebia

Web developer

  • Smlouva na dobu neurčitou
  • Počáteční datum:
  • Praha
  • Maturita
  • > 1 rok

Společnost

Cebia

Cebia

  • IT / Digital, Mobilita
  • Od 50 do 250 zaměstnanců

  • Praha

Tato pozice byla obsazena!

Česká firma Cebia je lídrem v prověřování historie, původu a originality vozidel a již téměř 30 let pomáhá motoristům s bezpečným nákupem ojetých aut. Kromě toho také zabezpečuje vozidla proti krádeži pomocí bezpečnostního značení skel či telematické satelitní jednotky. Zároveň vytváří a programuje nástroje pro přední makléřské firmy a poskytuje služby pro pojišťovny a leasingové společnosti. Pro motoristy vyvinula také mobilní aplikaci Carolina, která umí ocenit auto a poradit, kdy je nejlepší doba ho prodat, ukáže vývoj jeho ceny na tři roky dopředu, pohlídá všechny důležité termíny, lze do ní uložit dokumenty k vozidlu a také například umožnuje sledovat ekonomiku provozu.

Dnes je Cebia největší firmou ve svém oboru ve střední a východní Evropě. Původně se však chtěli zakladatelé zaměřit na výrobu počítačů. Osud tomu ale chtěl jinak a během dvou let vybudovali síť 400 partnerů, kteří v Česku a na Slovensku zabezpečovali vozidla proti krádeži pomocí speciální identifikační technologie značení skel Cebia. Postupně se ale Cebia začala vracet k IT a nyní programuje systémy, které slouží prodejcům i motoristům. Své know-how zúročuje při vývoji aplikací pro pojišťovny a v různých tendrech často poráží i velké IT firmy. Do budoucna by chtěla poskytovat služby motoristům po celé Evropě.

Popis pozice

Hledáme kolegu, který má zkušeností ve tvorbě webových stránek (aplikací), rád se učí novým věcem v oblasti IT

Pracovní náplň
• Support a vývoj již existujících aplikací
• Komunikace s partnery

Nabízíme
• Další profesní růst směrem, který Ti bude nejvíce vyhovovat, možnosti jsou od testera přes analytika až k vývojáři
• Práce na HPP
• Platové ohodnocení dle znalostí a zkušeností
• Příjemné moderní pracovní prostředí v blízkosti metra C Budějovická (do 10 minut pěšky) a zastávka MHD přímo před budovou
• Nástup ihned nebo dohodou

Vítané zkušenosti

Požadavky
• Znalost webových technologií (html, css, javascript, jQuery, json, xml)
• Zkušenosti s vývojem C#, ASP.NET MVC výhodou
• Zkušenosti s SQL výhodou
• Práce v týmu
• Znalost AJ minimálně na úrovni porozumění psaným textům

Proces náboru

Zaujala Vás tato pozice? V odpovědi prosím přiložte životopis s fotografií. Váš životopis si přečteme v následujících 10 pracovních dnech. V případě, že Vás vybereme, budeme Vás kontaktovat. V opačném případě Vám děkujeme za zájem a přejeme Vám hodně štěstí při dalším výběru nové pracovní pozice.

Cebia

Cebia

  • Praha
  • Maturita
  • > 1 rok
  • Přidat k oblíbeným
  • Sdílet na Twitteru
  • Sdílet na Facebooku
  • Sdílet na LinkedInu

Vybrali jsme následující články, které by vás mohly zajímat

Inspirujte se tímto výběrem článků