Cebia

Cebia

Senior .NET developer

  • Smlouva na dobu neurčitou
  • Počáteční datum:
  • Praha
  • Maturita
  • > 3 roky

Společnost

Cebia

Cebia

  • IT / Digital, Mobilita
  • Od 50 do 250 zaměstnanců

  • Praha

Česká firma Cebia je lídrem v prověřování historie, původu a originality vozidel a již téměř 30 let pomáhá motoristům s bezpečným nákupem ojetých aut. Kromě toho také zabezpečuje vozidla proti krádeži pomocí bezpečnostního značení skel či telematické satelitní jednotky. Zároveň vytváří a programuje nástroje pro přední makléřské firmy a poskytuje služby pro pojišťovny a leasingové společnosti. Pro motoristy vyvinula také mobilní aplikaci Carolina, která umí ocenit auto a poradit, kdy je nejlepší doba ho prodat, ukáže vývoj jeho ceny na tři roky dopředu, pohlídá všechny důležité termíny, lze do ní uložit dokumenty k vozidlu a také například umožnuje sledovat ekonomiku provozu.

Dnes je Cebia největší firmou ve svém oboru ve střední a východní Evropě. Původně se však chtěli zakladatelé zaměřit na výrobu počítačů. Osud tomu ale chtěl jinak a během dvou let vybudovali síť 400 partnerů, kteří v Česku a na Slovensku zabezpečovali vozidla proti krádeži pomocí speciální identifikační technologie značení skel Cebia. Postupně se ale Cebia začala vracet k IT a nyní programuje systémy, které slouží prodejcům i motoristům. Své know-how zúročuje při vývoji aplikací pro pojišťovny a v různých tendrech často poráží i velké IT firmy. Do budoucna by chtěla poskytovat služby motoristům po celé Evropě.

Popis pozice

Hledáme kolegu, který má dostatek zkušeností ve tvorbě .net webových aplikací a rád by se stal součástí našeho týmu, a mohl tak přímo pracovat na službách nejenom ve spojitosti s automobilovým trhem, ale i v oblasti pojišťovnictví a financování.

Pracovní náplň
• Analýza, návrh nových .NET projektů
• Support a vývoj již existujících aplikací
• Tvorba RESTových služeb

Nabízíme
Práce na HPP
Platové ohodnocení dle znalostí a zkušeností
Příjemné moderní pracovní prostředí v blízkosti metra C Budějovická (do 10 minut pěšky) a zastávka MHD přímo před budovou
Nástup ihned nebo dohodou

Vítané zkušenosti

Požadavky
3-5 let praxe s vývojem C#, ASP.NET MVC
Znalost MS SQL
Zkušenosti s analýzou a návrhem budoucího řešení
Full stack developer (schopnost samostatné práce na projektu od vytvoření databáze na MSSQL až po vytvoření aplikační logiky na .NET (C#) a uživatelského prostředí HTML, JavaScript) výhodou
Znalost JavaScript (jQuery, Angular, KnockoutJS) výhodou
Znalost WCF, RESTful services výhodou
Zkušenosti s SQL
Práce v týmu
Znalost AJ minimálně na úrovni porozumění psaným textům

Proces náboru

Zaujala Vás tato pozice? V odpovědi prosím přiložte životopis s fotografií. Váš životopis si přečteme v následujících 10 pracovních dnech. V případě, že Vás vybereme, budeme Vás kontaktovat. V opačném případě Vám děkujeme za zájem a přejeme Vám hodně štěstí při dalším výběru nové pracovní pozice.

Cebia

Cebia

  • Praha
  • Maturita
  • > 3 roky
  • Přidat k oblíbeným
  • Sdílet na Twitteru
  • Sdílet na Facebooku
  • Sdílet na LinkedInu

Vybrali jsme následující články, které by vás mohly zajímat

Inspirujte se tímto výběrem článků

Pracovat v Paříži

Paříž není třeba představovat. Jak se ale v této metropoli pracuje? Shromáždili jsme všechny informace, které pro úspěšný pobyt budete potřebovat!