Tato pozice již není k dispozici.

Specialista reklamací

Shrnutí práce
Prague
Plat: 45K až 50K Kč za měsíc
Žádná práce na dálku
Dovednosti a odbornost
Generovaný obsah
Excel

Carvago
Carvago

Pozice

Popis pozice

Kdo jsme

  • Jsme součástí mezinárodní investiční skupiny EAG zaměřené na digitální transformaci automobilového trhu.

  • Již několik let přinášíme inovativní řešení v automotive oboru a měníme trh s ojetými automobily napříč Evropou.

  • Jsme kosmopolitní parta lidí z různých zemí i oborů, které spojuje společný cíl.

  • Více o tom, jak naše služba funguje, zjistíš v naší TV reklamě: [https://www.youtube.com/watch?v=5dU3y6a9RAU]

Proč právě Carvago

  • Získáš skvělou kariérní příležitost pracovat v úspěšné nadnárodní společnosti.

  • Dostaneš nadstandardní finanční ohodnocení a možnost růstu.

  • Čeká tě příjemné a přátelské prostředí v moderních kancelářích s krásnou terasou, výběrovou kávou a pravidelným přísunem ovoce.

  • Sídlíme v trendy lokalitě pražských Holešovic se skvělou dopravní dostupností.

  • Máme benefity z oblasti sportu, kultury, cestování, seberozvoje, elektroniky a dalších. Ať už jsi sportovní maniak, kulturomil nebo technický geek, určitě si vybereš.

  • Když nám doporučíš nového kolegu, finanční odměna tě nemine.

  • A jako pomyslná třešinka na dortu – budeš mít možnost nákupu auta za zvýhodněných podmínek.

Co u nás budeš dělat?

  • Kompletně řídit agendu související s procesem reklamací.

  • Budeš mít na starosti schvalování kalkulací oprav.

  • Vyhledávat dodavatele a vyjednávat s nimi podmínky.

  • Zpracovávat potřebné reklamační a jiné protokoly.

  • Budeš součástí technického oddělení Carvago, které provádí technické zhodnocení a výstupy pro koncové zákazníky.

Požadavky na pozici

Co z Tebe dělá vhodného kandidáta ?

  • Orientuješ se v nacenění oprav vozidel.

  • Nepřekvapí Tě požadavek na znalost postupů diagnostiky závad a postupů oprav vozidel.

  • Angličtina je must have, protože budeš řešit reklamace napříč celou Evropou.

  • Nechybí Ti technický background.

  • Máš praxi v automobilovém oboru alespoň 2 roky.

  • S přehledem ovládáš PC – MS Word, MS Excel, Vyhledávání na internetu

  • Jsi komunikativní a vyjednávání s dodavateli pro Tebe není problém.

Nevíš, zda jsi na uvedenou pozici vhodným kandidátem ? Trochu Ti napovíme - plusové body dáváme pokud máš předchozí pracovní zkušenosti na těchto pozicích:

  • Výkupní Technik

  • Přijímací Technik

  • Likvidátor v pojišťovně

  • Fleet manager