Tato pozice již není k dispozici.

Specialista logistiky

Shrnutí práce
Prague
Plat: Neuvedeno
Žádná práce na dálku
Dovednosti a odbornost
Generovaný obsah
Sap

British American Tobacco

Pozice

Popis pozice

Považuješ se za člověka, který rád dohlíží a kontroluje, jestli je vše podle stanoveného plánu? Pokud se vyskytne chyba, dokážeš na ni upozornit a přijít s řešením, jak ji opravit? Pak pro tebe máme ideální příležitost :)

Co budeš mít na starost:

  • kotrolu dat v systému
  • komunikaci s centrálou v Anglii a skladem v ČR
  • sledování aktuálních znění evropské legislativy
  • práci s tabulkami a daty v Excelu
  • porovnávání plánu s realitou
  • administrativu spojenou se skladováním zboží, reklamacemi a dobropisováním zboží

Jaké znalosti a dovednosti využiješ:

  • pokročilou znalost Excelu
  • komunikativní angličtinu i pro telefonáty do zahraničí
  • analytické myšlení
  • preciznost a pečlivost

Výhodou:

  • znalost systému SAP velkou výhodou
  • zkušenosti na obdobné pozici, případně velký zájem začít se realizovat v logistice, v rychloobrátce

Co za to:

  • zázemí stabilní mezinárodní společnosti a možnost být u atraktivních projektů
  • roční bonus, kafeterii, příspěvky na stravování, multisport kartu, 25 dní dovolené, sick days
  • sofistikovaný systém školení a vzdělávání
  • a hlavně kolektiv mladých talentovaných lidí a inspirativních lídrů, neformální pracovní prostředí a velkou flexibilitu

Benefits

  • Bonusy/prémie
  • Mobilní telefon
  • Notebook
  • Flexibilní začátek/konec pracovní doby
  • Stravenky/příspěvek na stravování
  • Dovolená 5 týdnů
  • Vzdělávací kurzy, školení
  • Kafetérie
  • Zdravotní volno/sickdays
  • Práce převážně z domova
  • Dog-friendly office