AITOM Digital

Key Account Manager

  • Plný úvazek
  • Praha
  • Možnost pracovat částečně z domova
  • Maturita

  • Digital
  • Od 15 do 50 zaměstnanců

  • Praha

AITOM Digital je menší online marketingová agentura s velkými ambicemi. Stojí na lidech, kteří spolu pracují rádi a baví je v řešeních pro klienty objevovat potenciál online světa. Ve všem, co se tu tvoří, jde o to ukázat, že Digital Changes Reality. Čili že je možné navrhovat v digitálním světě taková řešení, která lidem přinášejí skutečný užitek do každodenního života. Příjemnější online objednávku, pohodlněji nalezené informace, lépe strávený den nebo třeba víc dárců na dobročinném kontě. Vyvíjí se tu weby, webové aplikace a online marketingové kampaně, např. pro Jagermeister, Billu, Českou zbrojovku nebo SOS Dětské vesničky.. AITOMová řešení vyhrávají pravidelně na oborových soutěžích WebTop100 a IEA.

Popis pozice

Co budeš dělat?

  • Budeš hledat nové obchodní příležitosti.
  • Budeš denně v kontaktu se stávajícími klienty.
  • Staneš se spojkou mezi naším týmem a klientem.
  • Povedeš klienta v přípravě projektu a v následném rozvoji. Mezitím budeš parťákem projekťákovi.
  • Budeš prezentovat klientům naše nápady a podněty i svoje závěry a doporučení.
  • Celkově se budeš podílet na dobré náladě u nás v týmu.

Co za to?

  • Odpovídající finanční ohodnocení (když budeš šikovný sáhneš si na několika násobek průměrného platu, mzda se skládá z fixní a provizní složky).
  • 20 dní dovolené.
  • Flexibilní pracovní dobu.
  • Seniora, který tě postupně zaškolí.
  • Kafe jak z hipsterské kavárny gratis.
  • Možnost ovlivnit interní procesy a zlepšit je.
  • Možnost rozvíjet se směrem, který tě bude bavit.
  • Možnost zúčastnit se kurzů, konferencí a přednášek, které si vybereš.

Proč by se ti v AITOMu mohlo líbit?

  • Jsme menší tým: je nás 25, věkový průměr je lehce nad 30.
  • Nejsme suchaři.
  • Každý v oddělení vývoje má vlastní nerfku – přestřelky jsou běžná věc.
  • Fruity Tuesday – každé úterý dostaneš horu vitamínů.
  • Máme chillzonu s xBoxem .
  • Úspěchy společně slavíme – bouchneme šáňo nebo si zajdeme na večeři.
  • Jsme otevřením inovacím, můžeš si prosadit i vlastní nápady.

A teď vážně – proč AITOM?

  • Pravidelně vyhráváme na oborových soutěžích WebTop100 a IEA.
  • Klienti nás neopouští a spolupracují s námi dlouhodobě.
  • Budeš pracovat pro značky jako Heineken, Svijany, Hypoteční banka nebo SOS dětské vesničky.
  • Férové vedení – pravidelně se dozvíš, jak se firmě daří, kolik firma vydělala nebo jaké velké plány a výběrka se chystají.
  • Juniorům nabízíme mentoring.
  • Moderní zázemí na Praze 4.

Vítané zkušenosti

Potřebujeme, abys:

  • Měl praxi na podobné pozici.
  • Věděl, co je SEO, SSL, frontend – prostě se orientoval v digitálním prostředí.
  • Uměl perfektně komunikovat.
  • Dokázal vysvětlit i složité procesy laicky.
  • Nehledáme obchodníka, ale spíše průvodce.

Proces náboru

  1. Odpověď na otázky, které zasíláme e-mailem
  2. Videocall
  3. Osobní pohovor s úkolem

Poznejte tým společnosti AITOM Digital

  • Přidat mezi oblíbené
  • Sdílet na Twitteru
  • Sdílet na Facebooku
  • Sdílet na LinkedInu

Vybrali jsme následující články, které by vás mohly zajímat

Inspirujte se tímto výběrem článků

8 tipů, jak vytvořit CV ve formě videa

Video CV je způsob, jak se odlišit od ostatních kandidátů, jak ukázat své silné stránky a jak originálně a pozitivně zaujmout náborového pracovníka.

  • Zveřejněno