Tato pozice již není k dispozici.

Práce pro studenty VŠ - administrativní podpora logistiky (m/f/d)

Částečný úvazek
Pilsen
Plat: Neuvedeno
Několik dní doma
zkušenosti: < 6 měsíců

4flow
4flow

Pozice

Popis pozice

Co bude Vaším posláním:

Jako člen našeho týmu (každý z nás je “4flower”), budete podporou pro naše specialisty a to v procesech souvisejících s optimalizací logistických sítí zákazníků, s cílem zajistit dostupnost materiálu.

Vaše hlavní úkoly zahrnují mimo jiné:

  • Ověřování údajů a informací poskytnutých zákazníky a dopravci
  • Kontrolu ložných listů a prověření případných nesrovnalostí
  • Změny/aktualizace statusů týkajících se nákladu, a to v našem interním systému
  • Častou komunikaci s dopravci, zákazníky a interními týmy
  • Podporu optimalizace logistických sítí našich zákazníků

Požadavky na pozici

Co od Vás očekáváme:

  • Jste minimálně 2 rokem studentem denního studia vysoké školy se zaměřením na logistiku, ekonomiku nebo podobný obor
  • Ideálně již máte nějakou aktivní pracovní zkušenost při studiu, nejlépe v oblasti logistiky/transportu
  • Zvládáte komunikaci v českém a anglickém jazyce (min. B2 úroveň) – je nutná efektivní komunikace, a to písemná i ústní
  • Máte dobrou uživatelskou znalost MS Office a schopnost rychle se orientovat v dalších IT systémech
  • Zajímá Vás práce v logistice a jejím dynamickém prostředí
  • Rádi pracujete v týmu a odvádíte kvalitní a přesnou práci

Na oplátku Vám umožníme plánovat si pracovní dobu a vytížení podle možností/potřeby, vždy po dohodě s týmem. Můžete si u nás napsat i bakalářskou nebo diplomovou práci.

Právě teď máte možnost:

Stanete se součástí úspěšné mezinárodní společnosti, která nabízí unikátní přístupy a znalosti a s tím ruku v ruce i širokou moznost rozvoje a vzdělávání. Týmově zaměřená firemní kultura se u nás skutečně žije.

Navíc po úspěšném ukončení studia se můžete ucházet o pozici v naší společnosti, která vyžaduje praxi v oboru - tu totiž získáte díky studentské pozici.

Některé z benefitů, které využíváme:

  • Moderní pracoviště v centru Plzně, momentálně v režimu “Home Office”
  • Kvalitní a vyzkoušený systém zaučení a vzdělávání
  • Odměnový program za doporučení kolegů
  • Nápoje a ovoce na pracovišti a pokud situace dovolí, pak i společné snídaně 1x týdně a další

Proces náboru

1. Nejdřív nám dejte o sobě vědět
Na životopis zaslaný v angličtině reagujeme nejdéle do 14 dnů.

2. První seznámení proběhne telefonicky
Naši HR kolegové během rozhovoru představí společnost i pozici a zároveň budou chtít poznat vás.

3. Dalším krokem je virtuální setkání s lokálními manažery
Zdraví je pro nás důležité, proto setkání probíhá v prostředí MS Teams. Za naši společnost se setkáte se 2 manažery, kteří vám přiblíží operativní část 4flow a v neposlední řadě budou mít zvídavé dotazy i na vás.

4. Necháme vás nahlédnout do běžných úkolů
Budete mít možnost si vyzkoušet v krátké modelové situaci, co by vlastně bylo součástí vaší práce. A v každém případě využijete angličtinu.

5. Pozdravíte se i s vedením společnosti
Všichni členové týmu jsou pro nás důležití. Proto při finálním setkání se budete mít možnost seznámit s jedním z představitelů společnosti.

6. Jste připraveni přidat se k týmu 4flow?
Po každém setkání samozřejmě následuje zpětná vazba a to oboustranná. Váš názor nás rozhodně zajímá. A pokud si vzájemně “sedneme”, pošleme vám nabídku a probereme s vámi její detaily.