Tato pozice již není k dispozici.

Finanční specialista - specializace na transportní náklady (m/f/d)

Plný úvazek
Pilsen
Plat: Neuvedeno
Několik dní doma
zkušenosti: > 1 rok

4flow
4flow

Pozice

Popis pozice

Co bude Vaším posláním:

Jako člen našeho týmu (každý z nás je “4flower”), budete garantem správnosti podkladů pro fakturaci, prevence vzniku odchylek a také kontroly a opravy dat/fakturace našich mezinárodních klientů, nejen z automobilového sektoru.

Vaše hlavní úkoly zahrnují mimo jiné:

  • Front-line podporu dopravcům/zákazníkům s cílem zajistit bezchybné podklady pro automatickou fakturaci
  • Komunikaci se zákazníky na profesionální úrovni a přímou asistenci, pokud je jí k vyřešení případu potřeba
  • Řešení reklamací a objasnění odchylek se všemi zúčastněnými stranami
  • Školení dopravců s cílem zamezit opakování se stejných typů reklamací
  • Analýzu transportních nákladů a stanovený reporting zákazníkovi
  • Aktivní spolupráci na rozvoji a vývoji procesů týkajících se oblasti přeprav a zajištění informovanosti napříč týmem
  • Přibližný podíl komunikace na celkových denních úkolech činí ca 65%

Požadavky na pozici

Proč patříte do 4flow

  • Aktivní znalost anglického jazyka (min. B2 úroveň) – nutná efektivní komunikace, a to písemná i ústní, každý další cizí jazyk je výhodou
  • Odpovídající praktickou zkušenost v oblasti financí nebo transportu, se zaměřením na vysokou kvalitu zákaznického servisu
  • VŠ vzdělání v oblasti financí nebo ekonomiky spojené s aktivní praxí během studia výhodou
  • Proaktivní a zodpovědný přístup, orientaci na řešení nestandardních situací a zaměření na přesnost a detail (práce s čísly)
  • Pokročilou znalost MS Office (zejména MS Excel - aktivní znalost práce s kontingenčními tabulkami a grafy)

Co nabízíme

Můžete být součástí prestižní mezinárodní společnosti s dynamickou korporátní kulturou. Nabízíme individualizované tréninkové příležitosti pro Váš osobní rozvoj. Některé z benefitů, které nabízíme, jsou:

  • Moderní pracoviště v centru Plzně, s možností využití “Home Office”
  • Kvalitní a vyzkoušený systém zaučení a vzdělávání
  • Jazyková výuka němčiny a francouzštiny
  • Odměnový program za doporučení kolegů
  • Snack bar přímo na pracovišti
  • eCard s příspěvkem na stravování a volnočasové aktivity

Proces náboru

1. Nejdřív nám dejte o sobě vědět
Na životopis zaslaný v angličtině reagujeme nejdéle do 14 dnů.

2. První seznámení proběhne telefonicky
Naši HR kolegové během rozhovoru představí společnost i pozici a zároveň budou chtít poznat vás.

3. Dalším krokem je virtuální setkání s lokálními manažery
Zdraví je pro nás důležité, proto setkání probíhá v prostředí MS Teams. Za naši společnost se setkáte se 2 manažery, kteří vám přiblíží operativní část 4flow a v neposlední řadě budou mít zvídavé dotazy i na vás.

4. Necháme vás nahlédnout do běžných úkolů
Budete mít možnost si vyzkoušet v krátké modelové situaci, co by vlastně bylo součástí vaší práce. A v každém případě využijete angličtinu.

5. Pozdravíte se i s vedením společnosti
Všichni členové týmu jsou pro nás důležití. Proto při finálním setkání se budete mít možnost seznámit s jedním z představitelů společnosti.

6. Jste připraveni přidat se k týmu 4flow?
Po každém setkání samozřejmě následuje zpětná vazba a to oboustranná. Váš názor nás rozhodně zajímá. A pokud si vzájemně “sedneme”, pošleme vám nabídku a probereme s vámi její detaily.

Chcete se dozvědět více?

Tato volná pracovní místa by vás mohla zajímat!

Tyto společnosti rovněž nabírají pracovníky na pozici "{profese}".