Táto pozícia už nie je k dispozícii.

Technik BOZP

Sumár práce
Zmluva na dobu neurčitú
Pardubice
Plat: Neuvedené
Žiadna práca na diaľku
Zručnosti & odborná znalosť
Excel
Powerpoint

ORLEN Unipetrol

Máte záujem o túto ponuku?

jobs.faq.title

Pozícia

Popis pracovnej ponuky

TECHNIK BOZP

CO U NÁS TECHNIK BOZP DĚLÁ?

  • Zpracování dokumentace BOZP a hygieny práce
  • Zpracovávání pravidelných reportingů
  • Metodická, kontrolní, poradenská a školící činnost v oblasti BOZP a hygieny práce
  • Tvorba odborných stanovisek, dokumentů, dokladů včetně návrhů řídících a organizačních norem
  • Posuzování technické dokumentace, návrhů změn, provozní dokumentace a dalších dokumentů z pohledu právních předpisů, norem, nejlepší aplikovatelné praxe v oblasti BOZP a hygieny práce
  • Účast v procesu vyšetřování havárií s cílem identifikovat kořenové příčiny, navrhovat a zavádět odpovídající opatření, příprava poučení z událostí (vlastních i externích)
  • Spolupráce s orgány a organizacemi státu, státního odborného dozoru
  • Spolupráce s odděleními napříč celou společností

CO BYSTE MĚL/A ZNÁT A MÍT?

  • Minimálně SŠ vzdělání
  • Praxe v oblasti BOZP – ideálně chemický průmysl výhodou
  • Kvalifikace Technik BOZP výhodou (možné doplnění)
  • OZO v prevenci rizik výhodou
  • Dobrá znalost práce s MS Office, MS Excel, MS PowerPoint
  • Loajalita, spolehlivost, zodpovědnost
  • Zodpovědný přístup ke svěřeným činnostem, proaktivní přístup a samostatnost
  • Prezentační a organizační dovednosti
  • Řidičský průkaz sk. B
  • Komunikativní znalost anglického jazyka a/nebo polského jazyka výhodou ale není podmínkou
  • Praktické zkušenosti, nebo alespoň teoretické znalosti z oblasti požární ochrany a prevence závažných havárií výhodou

CO VÁM ZA TO NABÍDNEME?

  • Zajímavou pracovní příležitost v mezinárodní skupině
  • Příležitost účastnit se zajímavých projektů
  • Možnost osobního i profesního růstu
  • Odpovídající mzdové ohodnocení
  • Široký balíček zaměstnaneckých benefitů

MÍSTO VÝKONU PRÁCE: Přerovská 560, 530 06 Pardubice 6

Chcete sa dozvedieť viac?