Táto pozícia už nie je k dispozícii.

Specialista/ka nákupu

Zmluva na dobu neurčitú
Prague
Plat: Neuvedené
Žiadna práca na diaľku

UniCredit Bank Czech Republic and Slovakia

Máte záujem o túto ponuku?

jobs.faq.title

Pozícia

Popis pracovnej ponuky

Rádi jednáte s lidmi a dokážete je přesvědčit? Pak pro Vás máme zajímavou práci s přesahem do většiny útvarů naší banky. Do pražského týmu Procurement, Cost and Third Party Management hledáme nového kolegu/kolegyni.

Co se u nás naučíte?

  • Nastavit a realizovat nákupní strategii ve svěřených nákupních kategoriích.
  • Řídit a udržovat vztah s klíčovými dodavateli.
  • Zajistit nákup zboží a služeb pro banku v Česku a na Slovensku s cílem zajistit požadovanou kvalitu a nejvýhodnější cenu.
  • Vést a organizovat výběrová řízení s cílem zajistit nejvhodnějšího dodavatele pro dané zboží/službu.
  • Zajišťovat a koordinovat přípravu dodavatelských smluv (ve spolupráci s ostatními útvary v bance) .
  • Efektivně objednávat zboží nebo služby od vybraných dodavatelů
  • Sledovat a monitorovat trh včetně současných i potenciálních dodavatelů
  • Spolupracovat s business útvary a mateřskou společností a zajišťovat vysokou spokojenost interních zákazníků.
  • Aktivně se podílet na řízení dodavatelských rizik včetně rizik a regulatorních požadavků v oblasti outsourcingu
  • Spolupracovat s vlastníky outsourcingů a podporovat je ve vyhodnocování rizik

Co od Vás očekáváme na této pozici?

  • Pokročilou znalost anglického jazyka (aktivně slovem i písmem)
  • Výhodou pro Vás budou předchozí zkušeností s nákupními procesy
  • Dobré vyjednávací a komunikační schopnosti pro jednání s dodavateli, managementem i kolegy ve skupině.
  • Dobrou znalosti MS Office (Excel, PowerPoint).
  • Zkušenosti z oblasti řízení rizik výhodou

Co Vám nabízíme?

  • Zajímavou práci s přesahem do většiny bankovních útvarů.
  • Práci, ve které můžete uplatnit své zkušenosti a naučit se i mnoho nového.
  • Možnost částečné práce z domova (Homeoffice)
  • Možnost osobního a profesního růstu.
  • Zajímavé benefity (5 týdnů dovolené, 4 dny na regeneraci, narozeninové volno, stravenková karta, cafeterie body,… ).
  • Práci v nadnárodní společnosti s možností dalšího uplatnění v mezinárodním měřítku bankovní skupiny (UniCreditGroup).
  • Místo výkonu práce: Praha

Chcete sa dozvedieť viac?

Tieto pracovné ponuky by vás mohli zaujímať!

Tieto spoločnosti tiež prijímajú pracovníkov na pozíciu "{profesia}".

  1. DHL Information Services
    DHL Information Services

    Praha

  2. ADP Employer Services Česká Republika
    ADP Employer Services Česká Republika

  3. Siemens
    Siemens
    Siemens

  4. BNP Paribas Cardif
    BNP Paribas Cardif

    Praha

  5. UniCredit Bank Czech Republic and Slovakia