Táto pozícia už nie je k dispozícii.

Vedoucí směny pro kavárny na Chodově, i zkr. úvazek

Zmluva na dobu neurčitú
Prague
Plat: Neuvedené
Žiadna práca na diaľku

Starbucks
Starbucks

Máte záujem o túto ponuku?

jobs.faq.title

Pozícia

Popis pracovnej ponuky

Přidej se k nám - Starbucks, to je víc než jen káva!

Vezmeme tě na mimořádnou cestu světem kávy, budeme ti vyprávět její příběh, naučíme tě, jak ji co nejlépe připravit, a pomůžeme ti rozvíjet tvé latte art dovednosti. Staň se naším partnerem a kávu už nikdy nebudeš považovat za obyčejný nápoj!

Jak vypadá den baristy ve Starbucks?

• příprava kávy i všech našich produktů – právě vedoucí směn u nás musí jít příkladem a většinu času tráví „za barem“

• obsluha a komunikace se zákazníky, udělat maximum pro to, abychom zákazníkům zlepšili den a rádi se k nám vraceli

• znalost všech receptur a postupů

• úklid a starost o kavárnu, abychom se tam dobře cítili my i naši zákazníci

• organizace směn, vedení týmu, podpora ostatních manažerů na kavárně

Věříme, že to je práce pro tebe, pokud:

• rád pracuješ v týmu a s jeho vedením máš ideálně již nějaké zkušenosti

• rád komunikuješ se zákazníky a máš neustále úsměv na rtech

• rád se učíš nové věci

• jsi kávový nadšenec, ale perfektní flatwhite umět nemusíš - rádi tě všechno naučíme díky našemu propracovanému tréninku

Stále váháš?

• nabízíme práci v OPRAVDU přátelském týmu :)

• získáš důkladné zaškolení v oblasti kávy – certifikace baristy Starbucks, navazující Coffee Master program

• pružná pracovní doba samozřejmostí – respektujeme tvůj osobní čas, směny máš naplánované 14 dní dopředu

• příležitost rozvíjet se a vést tým i jako brigádník

• nástupní mzda od 165,-/h na brigádě a 175,-/h u plného úvazku

• možnost bonusů s ohledem na výsledky kavárny

• min. dvakrát měsíčně balíček tvojí oblíbené kávy nebo čaje

• výhody do všech našich značek – Starbucks, KFC, Burger King, Pizza Hut

Do kterých kaváren hledáme posilu?

Máme volná místa v kavárnách Park Chodov a OC Chodov a to i na zkrácený úvazek.

Práce ve Starbucks je jak práce s přáteli!

Při práci zde nejsi "zaměstnanec" - nazýváme se "partnery", protože věříme ve stejné cíle a společný úspěch.

Chceš se dozvědět o práci baristy víc?
Mrkni na náš zákulisní Instagram @starbuckspartners_cz nebo si poslechni náš podcast Starbucks jinak, kde zjistíš co pro naše partnery znamená zelená zástěra.

Říkáš si, že bys u nás chtěl pracovat? Neváhej a pošli nám něco o sobě! Těšíme se na tebe!

Starbucks je již 50 let přístavem kávových nadšenců po celém světě. Naše kavárny jsou místem, kde pracují lidé, kteří milují to, co dělají, a záleží nám na nich stejně, jako na našich zákaznících. Naším posláním je s každým šálkem zlepšit den našim zákazníkům a nyní hledáme do týmu nové kolegy, kteří nám pomohou toto poslání naplňovat.

Benefits

  • Bonusy/prémie
  • Provize z prodeje
  • Manažerský motivační program
  • Sleva na firemní výrobky/služby
  • Flexibilní začátek/konec pracovní doby
  • Vzdělávací kurzy, školení

Chcete sa dozvedieť viac?