PosAm

PosAm

Pracovník IT service desku (lokalita Banská Bystrica)

  • Zmluva na dobu neurčitú
  • Dátum nástupu:
  • Plat: €800 / mesiac
  • Banská Bystrica
  • > 1 rok

Spoločnosť

PosAm

PosAm

  • Softvér
  • Od 250 do 2000 zamestnancov

Pracovná ponuka

O spoločnosti

PosAm je poprednou slovenskou IT spoločnosťou, ktorá prináša zákazníkom unikátne softvérove riešenia prostredníctvom informačných technológií. Od roku 2010 je PosAm súčasťou skupiny Slovak Telekom. PosAm vytvára užitočné technológie, vďaka ktorým neustále napreduje. V rámci portfólia sa sústreďuje hlavne na softvérový vývoj, infraštruktúrne riešenia, outsourcing IT služieb. Tie poskytuje korporátnym zákazníkom zo segmentov sieťových odvetví, priemyslu, bánk, poisťovní, telekomunikácií a verejnej správy. Do portfólia však vstupujú aj produkty zamerané na nové segmenty zákazníkov. Softvérové riešenia sú zamerané na rozpočtovanie verejných financií a elektronické služby samosprávy, podporu kľúčových procesov v poisťovníctve, manažment pracovníkov a služieb. Z nových domén sú to platformy pre monitoring vozidiel a riešenie parkovania.

Popis pracovnej ponuky

Aktuálne sa rozhliadame po novej posile, ktorá bude pracovať na oddelení IT service desku. Hľadáme niekoho, kto sa dokáže vynájsť v každej situácii vždy s úsmevom na tvári. Staneš sa súčasťou skvelého tímu ľudí, ktorých náplňou práce je hlavne preberanie telefonických a mailových požiadaviek od zákazníka.

Preferované skúsenosti

Poskytovanie kvalitnej služby zákazníkom v čase Pon- Piat , 7-18 hod.
Preberanie telefonických, mailových požiadaviek od zákazníka
Registrácia a klasifikovanie požiadaviek do systému
Riadenie požiadavky počas jej celého životného cyklu
Komunikácia so zákazníkom a riešiteľmi druhej a tretej úrovne
Riešenie incidentov na základe databázy znalostí a popísaných postupov
Jednoduché inštalácie a správy užívateľských účtov v rôznych systémoch
Proaktívne eskalácie pri ohrození dodávky služby

Náborový proces

Náborový proces má viacero výberových kôl.

PosAm

PosAm

  • > 1 rok
Otázky a odpovede ohľadne ponuky
  • Pridať medzi obľúbené
  • Zdieľať na Twitteri
  • Zdieľať na Facebooku
  • Zdieľať na LinkedIn

Vybrali sme tieto články, ktoré by vás mohli zaujímať

Inšpirujte sa týmto výberom článkov

7 otázok, ktorým sa na pohovore nevyhnete

Práve ste dostali email, na ktorý ste už dlho čakali: vaša žiadosť upútala pozornosť náborového pracovníka, ktorý by sa s vami rád stretol... zajtra.