Táto pozícia už nie je k dispozícii.

Nespresso obchodní zástupce B2B - Office

Zmluva na dobu neurčitú
Prague
Plat: Neuvedené
Žiadna práca na diaľku

Nestlé Česko

Máte záujem o túto ponuku?

jobs.faq.title

Pozícia

Popis pracovnej ponuky

Láká vás práce s nádechem elegance? Objevili jste v sobě obchodního ducha? Baví vás akvizice a hledání nových zákazníků? Užíváte si vyjednávání, rádi komunikujete a prezentujete?

A chcete s námi nabízet zážitek z dobré kávy v prostředí kanceláří?
Rádi vás poznáme!

JAKO NÁŠ B2B AMBASADOR

  • Se zaměříte na vyhledávání nových B2B zákazníků v segmentu kanceláří v regionu Praha a Čechy.
  • Kromě akvizice budete také pečovat o stávající zákazníky v daném regionu.
  • Podpoříte prezentaci a visibilitu našich Nespresso produktů v regionu, včetně organizace eventů.
  • Podpoříte image Nespresso jako prémiové značky.

CO NA VÁS OCENÍME?

  • Určitě proaktivitu a chuť samostatně se rozhodovat.
  • Flexibilitu cestovat v rámci ČR.
  • Předchozí zkušenosti v B2B oblasti, ideálně právě v segmentu OFFICE.
  • Pokud se nebojíte mluvit a občas prezentovat anglicky.

KDYŽ SE K NÁM PŘIDÁTE…

  • Čeká vás práce, která bude vonět po kávě.
  • Přidáte se k pohodovému týmu v naší Nespresso rodině.
  • Budete pracovat v příjemné moderní kanceláři v Modřanech (nedávno jsme ji zrekonstruovali).
  • Oceníte dynamický prodejní bonus.
  • Pracovní dobu si sami rozvrhnete, částečně můžete pracovat z domova.
  • Podpoříme vás ve vašem profesním i osobním rozvoji.

SAMOZŘEJMOSTÍ JE U NÁS

  • 5 týdnů dovolené a až 5 flexi dnů navíc
  • služební automobil a mobilní telefon i pro soukromé využití, notebook
  • stravenky s příspěvkem zaměstnavatele
  • firemní restaurace přímo v budově
  • příspěvek na penzijní/životní připojištění
  • zvýhodněná Multisport karta
  • program volnočasových aktivit Benefit Plus
  • slevy na všechny firemní výrobky/služby
    a další výhody.

Chcete sa dozvedieť viac?