MULTIMA

MULTIMA

O společnosti

Společnost MULTIMA je mezinárodní poskytovatel komplexních ICT řešení a specialista na vývoj a implementaci softwarových produktů. V portfoliu má desítky produktů, služeb a řešení pro všechny myslitelné potřeby klientů z různých oborů podnikání, specializace či velikosti. A ty, které tam nemají, v krátkém čase a na míru rádi vytvoří.

MULTIMA je ryze česká firma. Vznikla v roce 1996 s jasným cílem – dělat IT řemeslo s láskou. A toho se drží dodnes. S tím rozdílem, že dnes stále častěji přicházejí s vlastními návrhy. Hlavním hnacím motorem společnosti jsou lidé, kteří se nebojí použít mentální sílu a vizionářský entusiasmus. Systémy nestaví jen z předem připravených dílů. Využívají znalosti, zkušenosti i odvahu každého člena týmu, aby vyvinuli jedinečná řešení.

Se svými třemi pobočkami a více jak osmdesáti zaměstnanci nejsou žádný korporát. Na zbytečné procesy ve firmě nenarazíte. Naopak je tady relativně volnost dělat věci tak, jak cítíte, že jsou správně. Flexibilní pracovní doba, možnost práce z domova i zkrácené úvazky patří k jedněm z nejoblíbenějších benefitů v MULTIMĚ a jsou skvělým prostředkem jak vyvážit pracovní i osobní život.

Koho hledají

Společnost tvoří rozmanitá struktura zaměstnanců, od úplných juniorů, kteří právě vyšli ze školy, až po ostřílené profesionály, kteří tu pracují už od samotného vzniku. Své místo si tady najde každý, kdo je týmový hráč, má analytické myšlení a chce firmu i sebe posouvat kupředu. V MULTIMĚ je cítit týmový duch. Každý si je vědom toho, že je důležitý, a když svou práci neudělá, ovlivní to nejen projekt, ale i celý tým.

Co je dobré vědět

MULTIMA využívá pestrou škálu programovacích jazyků. Pracují převážně s SQL, C# a Javou s moderním Spring Frameworkem. Občas se ale dostanou i k JavaScriptu nebo frameworku React JS. Spravují i Windows nebo Java servery, kontejnerizují aplikace do Dockeru a nasazují je do prostředí Kubernetes. Nově si „hrají“ s věcmi kolem umělé inteligence a jazyků R nebo Python.

Novinkou je také oddělení Cloudových služeb, které se zabývá návrhy a implementacemi řešení na technologiích Microsoft Azure a Microsoft 365, a dále pak budováním řešení na zakázku realizovaných převážně na technologiích Sharepoint Framework, Power Automate a Azure Services.

Vložit profil na své webové stránky