MONET+

MONET+

Systémový administrátor

  • Smlouva na dobu neurčitou
  • Zlín
  • Vyšší odborné vzdělání

Společnost

MONET+

MONET+

  • IT / Digital, Kybernetická bezpečnost, Software
  • Od 50 do 250 zaměstnanců

  • Zlín

Tato pozice byla obsazena!

MONET+ je česká firma, která už 23 let vyvíjí softwarová řešení v oblasti elektronických plateb a digitální identity. A jsou v tom jedničkou. Zajišťují, aby přihlašování i platby na internetu byly bezpečné. Jejich autentizační služby, jako je třeba přihlašování do internetového bankovnictví, využívá v ČR přes dva miliony lidí. S nimi můžeš vyvíjet software pro velké banky jako je ČSOB, Česká spořitelna, Komerční banka nebo AirBank nebo třeba pro Státní tiskárnu cenin. Přestože je jich jen 150, troufnou si tvrdit, že v Česku není člověk, který by se s jejich softwarem nesetkal.

Popis pozice

Chceš spravovat systémy, na kterých opravdu záleží? Chceš se podílet na jejich implementaci, navrhovat vylepšení, rychlejší a efektivnější postupy? Dodáváme a spravujeme autentizační a transakční systémy pro největší české banky, do telekomunikací i nejznámějších retailových firem. Systémy, které používají miliony lidí. A právě hledáme člověka, který nám s tím pomůže.

- Administraci sítí a serverů.

- Návrhy a implementace nově dodávaných systémů.

- Řešit technické komplikace a nestandardní situace u zákazníka.

Co u nás získáš

  • Dostaneš relevantní ohodnocení a podíl z projektu. Nemáme dané škatulky, každý je individualita. Konkrétní výši dohodneme osobně, podle toho, co umíš a budeš chtít dělat.
  • Jsme normální lidi a normálně se bavíme. Firma nám párkrát do roka uspořádá fajn akci a mezi tím si to děláme příjemné sami v menších partičkách. Něco najdeš na Facebooku nebo YouTube.
  • Naše benefity najdeš na www.bitsnami.cz.

Vítané zkušenosti

  • Znalost administrace OS Linux nebo Windows server.
  • Orientaci v oblasti sítí.
  • Znalost administrace OS Linux.
  • VŠ nebo SŠ technického zaměření.
  • Zodpovědnost, spolehlivost a pečlivost.
  • Pasivní znalost angličtiny.
  • Smysl pro týmovou práci.
  • Komunikativnost, logické uvažování.

Když nám pošleš CV nebo linkedin, ozvem se ti do 5ti pracovních dnů. V každém případě. Pak už by ses potkal osobně se svými kolegy a pak se uvidí.

MONET+

MONET+

  • Zlín
  • Pridať medzi obľúbené
  • Zdieľať na Twitteri
  • Zdieľať na Facebooku
  • Zdieľať na LinkedIn

Vybrali sme tieto články, ktoré by vás mohli zaujímať

Inšpirujte sa týmto výberom článkov

Posielate životopisy a nič? Čo s tým?

Dostali moje resumé? Mal/a by som ich kontaktovať znova, alebo len čakať? Ak ste svoj životopis zasielali ako odpoveď na niekoľko inzerátov...

Pôsobivé CV? Poradíme vám ako na to

Ako sa v životopise možno čo najlepšie odprezentovať? Ako svoje schopnosti pôsobivo vložiť na papier? Čo zdôrazniť? Aké slová a pojmy používať?