Mediální skupina MAFRA

Mediální skupina MAFRA
Mediální skupina MAFRA

O Báře

Když zrovna nepracuje, ráda se hýbe. Má doma dvouletého křížence labradora a vlčáka, který ji při jejích aktivitách doprovází. Nejšťastnější je, když si jdou společně zaběhat. Sport si užívá i pasivně, baví ji hokej a cyklistika. Když má chuť a čas, pustí si muziku a u toho si přečte nějakou pěknou knížku.

Sledovat!

Seznam se s Bárou

Práce Barbory je postavená hlavně na komunikaci. Každý den se potkává s různými lidmi z řad zaměstnanců i dodavatelů. Vždy ke konci roku se sejde s manažery jednotlivých týmů, aby společně sestavili plán tréninků a školení na míru každému. Zároveň sama dohlíží na to, že pokud u nich probíhá školení, je vše připraveno. Od občerstvení až po flipchart. A nepustí k nim školit nikoho, koho bych si sama na vzorové lekci nevyzkoušela. Kromě rozvoje a vzdělávání pečuje po personální stránce také o všechny zaměstnance televize Óčko a zákaznické linky, a to od jejich nástupu až po případné ukončení pracovního poměru.

Škola hrou

V Mafře je skvělé to, že tam člověk může realizovat své nápady. Bára je toho příkladem. Jejím posledním projektem je Obchodní akademie. Jedná se o blog s tematicky zaměřenými kurzy pro juniorní i seniorní obchodníky, který svou délkou kopíruje letní a zimní semestr na vysoké škole. Aby se o prázdninách nenudili, pořádají Letní akademii, kde se zábavnou formou učí český pravopis, poskytnout první pomoc nebo bojovat s prokrastinací.

Vložit profil na své webové stránky