Leo Express

Leo Express

Anička pracuje v Leo Express od roku 2021 na pozici datový analytik. Náplní její práce je shromáždění, zpracování a analýza podnikových dat. K tomu využívá různé BI nástroje pro analýzu dat a tvorbu reportů. Dále se podílí na cenotvorbě jízdenek a optimalizaci forecastů. Její tým spadá pod obchodní oddělení. Jedná se zatím o malý tým, který chtějí v budoucnu rozšiřovat o Business Development team. Anička si společnost Leo Express vybrala, protože je moderní a podporuje koncept ekologické a udržitelné dopravy. Navíc ráda cestuje vlakem.

Kuba pracuje ve společnosti Leo Express téměř dva roky na pozici strojvedoucí. Náplní jeho práce je především přeprava osob, třeba do školy nebo do zaměstnání, což činí jeho práci velmi důležitou. Jako strojvedoucí má průběh každé směny předem daný a práce má pevný řád. Jedná se o samostatnou a zodpovědnou práci, ale v rámci pravidel přináší určitou svobodu. Kuba hledal po střední škole uplatnění a ve společnosti Leo Express jej zaujal velmi vstřícný přístup. Nejvíce si váží rodinné atmosféry a dobrého vztahu s kolegy.

Lea působí v Leo Express již pět let, poslední tři roky pracuje na pozici social media & marketing specialist. Nabídka práce ji zaujala hlavně možností využít jazykové schopnosti v praxi, vyzkoušet si práci v týmu a překonávat výzvy v podobě komunikace nejen se zahraničními kolegy a partnery. Lea se stará nejen o pravidelný obsah a reklamu na sociálních sítích, ale zabývá se i různými marketingovými projekty a copywritingem. Leo Express vidí jako mladou a moderní společnost, která na přepravu cestujících nahlíží komplexně a následuje současné trendy v technologiích, ekologii a výživě.

O společnosti

Leo Express je mladá a dynamická dopravní společnost, která se snaží na přepravu cestujících nahlížet komplexně. Následuje současné trendy v technologiích, ekologii a gastronomii a vždy nabízí zákazníkům cestování s přidanou hodnotou. To, co všechny ve firmě spojuje, je láska k moderní dopravě 21. století.

Koho hledají

Společnost nabízí spoustu trainee pozic, brigád a příležitostí na zkrácený úvazek, pravidelně také doplňují svůj tým stevardů a strojvedoucích. Junior bez zkušeností zde může vyrůst ve špičkového managera. Nesmí se však bát výzev, musí se chtít učit nové věci a být otevřený ke změnám.

Co je dobré vědět

Celková atmosféra firmy i naše teambuildingové akce jsou založené na přátelské bázi. Kolegové mezi sebou nedělají rozdíly a kdokoliv může přijít s nápadem, jak věci ve firmě vylepšit. Každý zaměstnanec svojí prací doplňuje skládačku, z které je na konci kvalitní osobní doprava.

Vložit profil na své webové stránky