Specialista prodeje pojištění a finančních služeb

Zmluva na dobu neurčitú
Tábor
Plat: Neuvedené
Žiadna práca na diaľku

Kooperativa
Kooperativa

Máte záujem o túto ponuku?

jobs.faq.title

Pozícia

Popis pracovnej ponuky

Jmenuji se Petr Klíma a v Kooperativě pracuji od roku 2017. Aktuálně na naší pobočce v Táboře rozšiřujeme úspěšný obchodní tým, proto moc rádi přivítáme novou posilu. Jste komunikativní, pozitivní, máte rádi časovou flexibilitu a do práce i z práce chcete chodit s úsměvem? Tak neváhejte a ozvěte se nám!

Co můžete očekávat od pracovního dne?

  • Smysluplnou a inspirativní práci, za kterou uvidíte příběhy a tváře klientů
  • Péči o stávající a nové klienty
  • Skvělé finanční ohodnocení, které odráží Vaše úsilí i obchodní výsledky
  • Stanete se odborníkem v největší pojišťovně na českém trhu
  • Časově flexibilní práci
  • Realizovat se můžete v komplexní produktové nabídce pojistného i finančního poradenství

Co od Vás požadujeme?

  • Minimálně maturitu
  • Čistý trestní a insolvenční rejstřík je samozřejmostí, musíme trvat i na absenci exekucí
  • Pozitivní přístup k práci i k lidem
  • Chuť reprezentovat úspěšnou firmu
  • Zájem o navázání kvalitní a dlouhodobé spolupráce

Na co se můžete těšit:

  • Pracovní doba Vám pomůže sladit práci, osobní život
  • Čeká Vás adaptační program pro nováčky s finanční podporou a propracovaný systém vzdělávání i tréninků pro Váš jednodušší začátek
  • Budete moci pracovat na pobočce i v terénu
  • Práci v týmu zkušených parťáků, kteří Vám budou rádci, když o to budete stát
  • Týmové a sportovní akce

Dejte nám o sobě vědět a pošlete životopis!

Přečíst inzerát je málo. Více Vám řekneme na osobním pohovoru, na kterém se můžete na cokoliv zeptat. Teprve pak řekněte, jak se Vám nabízená pozice líbí a jestli ji chcete přijmout.

Chcete sa dozvedieť viac?