Táto pozícia už nie je k dispozícii.

.Net Engineer

Zmluva na dobu neurčitú
Plat: 2,9K až 3,3K € za mesiac
Žiadna práca na diaľku
skúsenosti: > 4 roky
Vzdelanie: Maturita

Itera Slovakia

Máte záujem o túto ponuku?

Otázky a odpovede ohľadne ponuky

Pozícia

Popis pracovnej ponuky

Nórsky klienti už dávnejšie zistili, že na Slovensku máme tých najkvalitnejších ľudí a preto rozširujeme tímy - k tomu však potrebujeme nových kolegov. Máš skúsenosť s .Net, prípadne aj s Azure? Staň sa členom nového tímu ako .Net Engineer a pracuj v agilnom prostredí na cloudových aplikáciach, v novom prostredí .NET 7.
Klient pre ktorého vyvíjame apky, sa pohybuje v oblasti mobility. Cez apku je možné vybaviť všetko potrebné, od komunikácie s odťahovou službou, servisom a takisto poisťovňou. Pridaj sa k nám a podieľaj sa na kvalite dodaného riešenia. :)

Budeš mať príležitosť:

  • podporovať vývoj procesov a postupov pre nasadenie, prevádzku a údržbu

  • aplikovať a vyvíjať osvedčené postupy zabezpečenia

  • nasadzovať softvér do viacerých operačných prostredí; inštalácia a konfigurácia demo / produkčného / školiaceho prostredia

  • spravovať viacero operačných prostredí vrátane zodpovednosti za produkčné prostredia

  • pozrieť sa na riešenia problémov, ktoré vznikajú vo webových operačných prostrediach, dokumentácia defektov v Azure DevOps

  • podporovať automatizácie pracovných tokov webových operácií pomocou riadenia konfigurácie a continuous deployment rámcov

  • analyzovať a dokumentovať neplánované výpadky, stabilizovať a riešiť prípadné nehody

  • vykonávať analýzu incidentov, zhormažďovať zistenia a identifikovať následné kroky, vedúce k spoľahlivejším produktom

  • automatizovať existujúce manuálne procesy

  • spolupracovať v rámci medzinárodného tímu

Mzda sa zobrazuje informatívne. Bude dohodnutá na základe vašich skúseností a zručností.

Preferované skúsenosti

Profesionálne požiadavky:

  • 4+ rokov skúseností s vývojom v .Net alebo C#
  • 1+ rokov skúsenosti so systémovým inžinierstvom či DevOps
  • 1+ rokov skúsenosti s konfiguráciou, nasadzovaním a údržbou cloudovej infraštruktúry (Azure)
  • skúsenosti s písaním kódu pre automatizáciu každodenných úloh
  • skúsenosť s vývojom a údržbou CI/CD pipelines (e.g., Azure DevOps, Jenkins)
  • skúsenosti s Docker, Kubernetes sú preferované
  • skúsenosti so zabezpečením cloudových / webových aplikácií
  • skúsenosti so správou databáz (napr. SQL Server, Oracle)
  • skúsenosti s version control systémami (preferuje sa GIT)
  • vynikajúce komunikačné a organizačné schopnosti
  • plynulá znalosť angličtiny

Náborový proces

Starostlivo si posúdime každý životopis.

Telefonicky budeme kontaktovať len vybraných uchádzačov, ktorí spĺňajú požadované kritériá. Ostatným odpovieme e-mailom.
Ďakujeme všetkým záujemcom za záujem.

Neváhajte a pripojte sa k nám na šálku kávy :)
#ITERAMAKEADIFFERENCE

Chcete sa dozvedieť viac?