Itera Slovakia

Cloud Architect

  • Zmluva na dobu neurčitú
  • Plat od €3.5K do €4K / mesiac
  • Bratislava
  • > 5 rokov

Spoločnosť

    Pracovná ponuka

    • > 5 rokov

    O spoločnosti

    Itera je nórskou IT firmou s pobočkou na Slovenku. Pracuje na projektoch pre klientov v Škandinávii, najmä pre Nórsko. Práve to najvýraznejšie ovplyvňuje atmosféru a kultúru v troch oblastiach.

    • Princíp rovnocennosti: Itera vytvára každému konzultantovi priestor pre sebarealizáciu pri vývoji, testovaní alebo podpore klientov v oblasti „service operation“. Voči klientom vystupuje ako rovnocenný partner, u ktorého sa cení proaktivita, otvorený feedback a jasná komunikácia.
    • Work-life balance: Namiesto nadčasov a tlaku z blížiacich sa termínov, Itera kladie dôraz na čistotu kódu a kvalitu dodaného riešenia.
    • Technicky a komunikačne kvalitní ľudia: Itera ľudí do tímov starostlivo vyberá tak, aby mali chuť spoločne tráviť čas nie len na projekte, ale aj v kuchynke či na teambuildingoch.

    Popis pracovnej ponuky

    V ITERA tíme otvárame novú príležitosť pre cloud architekta so silnými technickými znalosťami a skúsenosťami v oblasti cloudových riešení. Pridaj sa k nám a pracuj v agilnom prostredí na cloudových aplikáciách nasadených u interných aj externých klientov.

    Budeš mať príležitosť:

    • využiť svoje technické zručnosti na komplexných projektoch založených na cloudovej architektúre
    • navrhovať a implementovať automatizovanú architektúru DevOps a CI / CD pipelinov na správu releasov
    • plánovať migrácie systémov a aplikácií do cloudu podľa technických a business požiadaviek klienta
    • vypracovávať a dokumentovať technické návrhy na integráciu a implementáciu nových cloudových aplikácií a systémov
    • poskytovať pevnú a jasnú perspektívu cloudového riešenia pre business a stakeholderov
    • zaisťovať, aby všetky cloudové riešenia boli v súlade s bezpečnostnými štandardmi
    • identifikovať frameworky a nástroje, ktoré umožňujú lepšie cloudové natívne vzory
    • využívať proof of concept na vytváranie konkurenčných cloudových riešení

    —> Platové ohodnotenie bude posudzované individuálne podľa skúseností a zručností.

    Preferované skúsenosti

    Profesionálne požiadavky:

    • 5+ rokov skúseností so softvérovým inžinierstvom a / alebo SRE / DevOps
    • skúsenosti s navrhovaním, implementáciou a udržiavaním škálovateľnej distribuovanej produkčnej infraštruktúry
    • znalosť služieb IaaS a PaaS ponúkaným na cloudových platformách a porozumenie ich používaniu pri vytváraní komplexných riešení (Azure alebo AWS alebo GCP)
    • silné znalosti v oblasti cloudovej aplikačnej architektúry, kontajnerizácie mikroservisov a serverless technológií
    • skúsenosti s technológiou orchestrácie kontajnerov a kontajnermi (napr. Docker, Kubernetes)
    • skúsenosti s monitorovacími nástrojmi (napr. Grafana, Prometheus)
    • rozsiahle skúsenosti s CI / CD (napr. Azure DevOps, GitLab)
    • praktické skúsenosti s “infrastructure as a code” (napr. ARM, Terraform)
    • znalosť databáz (napr. SQL, Oracle, PostgreSQL)
    • sledovanie technických trendov s cieľom navrhnúť inovatívne nástroje a prístupy k zaujímavým problémom
    • vynikajúce komunikačné a organizačné schopnosti
    • plynulá znalosť angličtiny

    Náborový proces

    Starostlivo si posúdime každý životopis.

    Telefonicky budeme kontaktovať len vybraných uchádzačov, ktorí spĺňajú požadované kritériá. Ostatným odpovieme e-mailom.
    Ďakujeme všetkým záujemcom za záujem.

    Neváhajte a pripojte sa k nám na šálku kávy :)
    #ITERAMAKEADIFFERENCE

    • Softvér

    • > 5 rokov
    Otázky a odpovede ohľadne ponuky
    • Pridať medzi obľúbené
    • Zdieľať na Twitteri
    • Zdieľať na Facebooku
    • Zdieľať na LinkedIn