Welcome to the Jungle - Logo

innogy

  • Energetika
  • Strašnice, Brno, Břeclav, Hodonín, Hradec Králové, Jihlava, Litomyšl, Modřice, Nový Bor, Náchod, Opava, Ostrava, Praha, Svitavy, Znojmo, Ústí Nad Labem
  • www.innogy.cz

Poznej Katku

Nejvíce volného času tráví Kateřina s dětmi. Život jí hodně usnadňuje flexibilita, kterou innogy umožňuje. Může tak pracovat i z domova a být pánem svého času. O dovolených hodně cestuje. Její cílové destinace jsou momentálně ty, kde se dobře zabaví děti. Takže moře a hory, ale už se těší, až budou starší a zvládnou i nějaké zajímavé město. Když má chvíli jenom pro sebe, cvičí jógu a ráda čte.

innogy

Spolupráce s Německem

Katčino oddělení je z celé firmy nejvíce řízené německou mateřskou společností. Každý člen jejího týmu má nadřízeného v Německu, který ho odborně vede. Fungují jako jeden tým. První rok to pro ni bylo velmi náročné vybalancovat, ale dneska už to funguje bez problémů. Ze strany innogy je taky velký zájem o to, aby vyjížděli na konference a různá školení do zahraničí. Firma si stejně jako zamestnanci uvědomuje, že pracují v oblasti, která bude za několik let vypadat úplně jinak a snaží se je na to připravit.

innogy

Sledovat!

Seznam se s Katkou

V innogy pracuje s přestávkami už šest let, mezitím byla doma s dětmi. Oddělení, které vede, má na starosti zajištění bezpečnosti pro všechny firmy ve skupině. Když nastoupila, bylo to hodně o strážných, kamerách a fyzické bezpečnosti. Dnes už se všechno mění, a tak se čím dál víc věnují kybernetické a informační bezpečnosti a ochraně osobních údajů. Zabývájí se i krizovým řízením a havarijními plány pro jejich provoz, tedy dodávku energií. Je zajímavé vidět, jak moc se oblast během pár let proměnila, a být u toho.

Ruku v ruce s IT

Jak se mění oblast bezpečnosti, stále víc Kateřina spolupracuje s IT oddělením a stejně tak u lidí do týmu vyhledávájí přesah do IT či background z oboru. Navíc požadují skvělé komunikační dovednosti, což je v kombinaci s IT celkem výzva. Aktuálně jich je asi 13, ale spolupracují s nemalým množstvím dodavatelů, takže jejich práce je hodně o řízení. Kateřina myslím, že se jim daří získávat opravdu kvalitní lidi a neomezují se při jejich hledání jen na Prahu. Několik členů jejího týmu je tak dva až tři dny v týdnu v Praze na hotelu a zbytek pracují z domova. Často tak v těchto dnech vítají i příležitost někam večer zajít společně na pivo a dobrou večeři.

Vložit profil na své webové stránky