Imperial Brands

Když Bojan v roce 2012 nastoupil do Imperial Brands v Makedonii, fascinovala ho možnost budování mezinárodní kariéry. K výzvám se stavěl čelem, prošel si mnoha obchodně-marketingovými pozicemi a v roce 2015 se rozhodl přijmout výzvu největší a přesunul se do Česka. Také tady nasbíral spoustu nových zkušeností, které od začátku roku 2020 zhodnocuje na pozici Market Managera a určuje strategické směřování značky.

Svůj čas nejraději tráví s rodinou, ale důležité jsou pro něj také vztahy na pracovišti. Rád hraje fotbal a tenis a v zimě se věnuje snowboardingu. Rád čte a rozšiřuje si gastronomické obzory.

Katka není v Imperial Brands žádný nováček. Pracuje tu od roku 2004. Většinu dne je v terénu, pečuje o zákazníky na Českolipsku a dohlíží na to, aby měli ve svých obchodech dostatek výrobků a byly viditelné pro spotřebitele. K zákazníkům jezdí pravidelně a v obchodech už ji předem očekávají. Za ty roky ve firmě se ještě nezačala nudit. Každý den poznává nové lidi, seznamuje se s novými produkty a zdokonaluje své obchodní dovednosti. Díky svému přístupu a houževnatosti právě postupuje na pozici Regionální obchodní zástupkyně.

Nejvíce času tráví se svým sedmiletým potomkem. Zajímá se o historii a v sezoně poznává hrady a zámky České republiky - ani ve volném čase tedy Katka moc neposedí.

Daniel začal v Imperial Brands jako trainee. V oddělení produktů nové generace si osahal obchod, marketing i základy legislativy. Nejvíce ho zaujal marketing, ve kterém se postupně zdokonaloval. Ocenil, že zde může rozvíjet své znalosti a pracovat s produktem, který mu je blízký, proto v lednu 2020, tedy po roce ve společnosti, rád přijal nabídku nastoupit na plný úvazek. Od té doby se věnuje digitálnímu marketingu produktů nové generace.

Tento obor ho nesmírně baví a neustále sleduje, jaké nástroje, například na správu databází nebo newsletteru, zrovna „frčí“.

Sledovat!

O společnosti

Imperial Brands patří mezi přední distributory tabákových výrobků u nás již více než 25 let. Ve svém portfoliu má mimo jiné značky cigaret Davidoff, West, P&S a tabák Golden Virginia a Drum. Drží krok s trendy a na český trh dodává vaporizér blu a nikotinové polštářky ZoneX, které se řadí mezi produkty nové generace.

Společnost je součástí mezinárodní skupiny Imperial Brands PLC s více než 30 000 zaměstnanci ve 160 zemích světa. Sto třicet z nich tvoří český tým, který sídlí v pražské centrále na Andělu a je hojně zastoupen v regionech České republiky.

Najdete zde zaměstnance, kteří pracují v Imperial Brands od samého začátku, stejně tak juniory a trainee. Dohromady tvoří tým, který táhne za jeden provaz a vytváří něco lepšího pro kuřáky na celém světě.

Koho hledají

Imperial Brands je dobrým a stabilním zaměstnavatelem, umí ocenit talent a pracovní nasazení. Svým zaměstnancům nabízí příležitosti k růstu, a to nejen tady v Česku, ale třeba i v zahraničí.

Společnost zprostředkovává svým lidem různé formy nadstandardních benefitů a myslí také na rozvojové aktivity a pravidelné teambuildingy. O dobré péči o zaměstnance svědčí fakt, že Imperial Brands získalo již třikrát po sobě prestižní ocenění TOP EMPLOYER Czech Republic a TOP EMPLOYER Europe.

Co je dobré vědět

Zaměstnanci zde mají prostor přizpůsobit svůj pracovní čas pracovním povinnostem a osobním preferencím. Flexibilní pracovní doba a možnost pracovat z domova je ve většině pracovních pozic samozřejmostí. Také zde využívají ve větší míře nejmodernějších komunikačních technologií a online probíhají v Imperial Brands i vzdělávací kurzy.

Vložit profil na své webové stránky