Táto pozícia už nie je k dispozícii.

Start ve Správě smluv Generali České pojišťovny

Zmluva na dobu neurčitú
Prague
Plat: Neuvedené
Žiadna práca na diaľku

Generali Česká pojišťovna | Generali SK

Máte záujem o túto ponuku?

jobs.faq.title

Pozícia

Popis pracovnej ponuky

Co u nás budete dělat?

  • Poskytovat informace v oblasti neživotního nebo životního pojištění a to jak v telefonické tak písemné podobě. Dále pak odpovídat na neproduktové dotazy, nastavovat zaměstnanecké slevy, poskytovat informace k aktuálním kampaním apod.
  • Poskytovat výklad z pojistných podmínek, vyhledávání informací v interních směrnicích a orientovat se v aplikacích a pomůckách Generali České pojišťovny
  • Spolupracovat s kolegy napříč odděleními, komunikovat s metodickou podporou a produktovým útvarem
  • Poskytovat součinnost při řešení stížností

Co očekáváme?

  • Ukončené středoškolské vzdělání s maturitní zkouškou
  • Uživatelskou znalost práce s PC (MS Excel, MS Word)
  • Samostatnou a komunikativní osobnost s aktivním přístupem a časovou flexibilitou
  • Praxe v pojišťovnictví výhodou (není podmínkou)
  • Chuť pracovat, protože vše vás tu naučíme

Co Vám můžeme nabídnout?

  • Stabilitu a zázemí významné společnosti
  • Příjemné a přátelské pracovní prostředí
  • Možnost vzdělávání a odborný a kariérní postup
  • Bohatý systém benefitů (5 týdnů dovolené + dalších 5 dnů na osobní a zdravotní volno, stravenkový paušál, příspěvky na penzijní a životní pojištění, sportovní aktivity, slevy na produkty a mnoho dalšího)

Doplňující informace:

  • Nástup 1. 11. 2021
  • Místo pracoviště: Praha - Pankrác

Těšíme se na Vámi zaslaný strukturovaný životopis v českém jazyce.

Chcete sa dozvedieť viac?