Generali Česká pojišťovna | Generali SK

FinTech/InsurTech, Financie, Poisťovníctvo

Praha, Bratislava

Vložit profil na své webové stránky

Pojišťovna, která je celoživotním partnerem!

V roce 2021 došlo ke spojení Generali České pojišťovny a Generali pojisťovne na Slovensku. Toto spojení přináší řadu benefitů a možností dalšího rozvoje jejich obchodních aktivit. Společné fungování umožňuje čerpat z dlouhodobé tradice na trhu a zároveň si zachovat inovativní způsob myšlení a pozici nejrychleji rostoucí pojišťovny. Díky tomu mohou naplnit jejich dlouhodobý cíl stát se celoživotním partnerem pro klienty.

Stabilita a velikost společnosti zaručují, že za všech okolností dokáže dostát svým závazkům, stejně jako přinášet zásadní technologické inovace i rychlé a profesionální služby. Klade velký důraz na lidský přístup a rychlé profesionální služby. I proto v ní vkládají důvěru miliony klientů. Na poli CSR firma podporuje různé aktivity. Každý se může stát ambasadorem CSR a podílet se na zajímavých projektech v této oblasti. Díky nadaci, kterou společnost založila v roce 2009, je schopná pomáhat efektivněji a cíleněji než dřív. Její aktivity směřují zejména do oblasti bezpečnosti silničního provozu, prevence úrazů či podpory hendikepovaných a znevýhodněných osob. Všichni zaměstnanci můžou navíc využít až dva plně hrazené pracovní dny ročně, které stráví dobrovolnictvím.

Koho hledají?

Ačkoli se jedná o pojišťovnu, ve firmě si na své přijde v podstatě každý. Nabízí uplatnění ve všech možných oborech: likvidace, call centrum, IT nebo třeba risk management. Jako v každé větší společnosti je i zde spousta možností i v analytickém a finančním oddělení, v marketingu a komunikaci nebo třeba na HR. Není důležité, jestli má uchazeč dva měsíce praxe, anebo dvacet let. Rozhodujícím je pozitivní přístup a chuť učit se novým věcem.

Co je dobré vědět

I když se kolegové rádi potkávají osobně, naučili se plně fungovat i v online prostředí. Mohou si naplánovat práci tak, aby měli dostatek prostoru na sport nebo zábavu. Je skvělé vést jednání třeba z kavárny a potom si jít zaběhat.:-)

V Generali pečují o psychické i fyzické zdraví zaměstnanců. Současná doba je náročná a klade před nás řadu výzev. Proto nabízí svým zaměstnancům možnost využít konzultace s psychology, nebo např. online psychoterapii. A nezapomínají ani na aktivní odpočinek a regeneraci. Nabízí pestrou škálu benefitů, kde je možné vybrat si z mnoha sportovních či kulturních aktivit, masáží nebo pobytů. V letních měsících organizují sportovní hry, skupinové sporty, turistické nebo cyklo výlety. Kromě toho zde najdete i vlastní posilovnu, kde mají zaměstnanci příležitost odstartovat den, anebo se protáhnout po práci.

V Generali podporují diverzitu a chtějí, aby se všichni partneři i zaměstnanci cítili být součástí otevřené firemní kultury. Díky mezinárodnímu zázemí skupiny Generali mají zaměstnanci navíc možnost podílet se na velkých projektech a komunikovat s kolegy napříč celým regionem. V rámci mezinárodní mobility lze také vyjet na stáž do zahraničí a podívat se, jak spolupracují kolegové v jiných zemích Skupiny.

Otázky a odpovede