Fortuna Entertainment Group

Míša pracuje ve Fortuně od února 2020. Zajišťuje chod Devops týmu v R&D. V 12členném týmu se starají o zhruba 550 virtuálních serverů a část infrastruktury, kde běží kontejnerizační platforma OpenShift od společnosti RedHat a návazné systémy pro monitoring, logování, automatické nasazování aplikací a další. Baví ji práce s technologiemi a možnost zkoušet různé novinky a pořádat workshopy pro kolegy nejenom z týmu, ale celého R&D.

Fortuna má také skvělou firemní kulturu - nejenom příjemné pracovní prostředí a kanceláře, ale i spolupráci a komunikaci mezi lidmi. Je zde také dostatečný balanc mezi prací a osobním životem. Samozřejmě, že jsou situace, kdy musíte napnout síly, aby se například projekt nebo nějaká aktivita dotáhla do cíle, ale má i dostatek volného času na svoji rodinu. Kromě ní se věnuje Krav Maze, na kterou chodí se synem a četbě knih všech možných žánrů.

Filip řídí funkční týmy Fortuny, které mají na starost všechny operační systémy, databáze, automatizaci a cloud. Jeho odpovědností je nastavovat cloudovou strategii pro celý FEG. Stará se i o budget a dohlíží na to, aby se stále pohybovali v jeho mantinelech. Na jeho práci ho baví rozmanitost technologií a také to, že má důvěru nadřízeného - když ho něco napadne, není problém to zrealizovat. Taky má rád „kafe ve čtvrtém patře a super kancly".

Byť trochu nemocný workoholismem, má čas na rodinu i koníčky a v pohodě si odpočine, když potřebuje. Ve volném čase hraje na klavír, kytary (už jich má šest) a bicí. Hodně dobře vaří, míchá drinky a vaří pivo. Nakupuje alespoň alespoň 10 knih měsíčně, ale vůbec je nestíhá číst.

Sledovat!

O společnosti

Kdo by neznal historii Fortuny, který bezesporu patří mezi české legendární podnikatelské příběhy a jejíž počátky sahají do roku 1990. Tehdy se z malé sázkové kanceláře, která se soustředila na sázení s pevnými kurzy, stala v průběhu několika let hrdá mezinárodní společnost Fortuna Entertainment Group udávající trendy na trhu v oblasti sázení a pobočkami v 5 dalších evropských zemích. FEG je dnes největším provozovatelem kurzových sázek ve střední a východní Evropě. Jejím posláním je přinášet klientům více zábavy a vzrušení ze hry přes všechny možné on-line kanály i skrze širokou síť poboček.

Výborná znalost sportovního a sázkařského prostředí umožňuje bookmakerům nastavovat kurzy tak, aby byli vysoce konkurenceschopní a zároveň atraktivní pro klienty, protože dobrý bookmaking umožňuje přijímat i vysoké sázky.

Fortuna se během několika pár let stala nositelem zavedené značky mezi zákazníky a její růst podpořil i rychlý vzestup v on-line sázení. Stali se tak lídrem v určování trendů v oblasti sázení.

Koho hledají

Budete hrdí, že pracujete pro jednoznačného tvůrce trendů a inovativního lídra v oboru sázení a her s více jak třicetiletou zkušeností. Cílem je budovat se zákazníkem dlouhodobý a upřímný vztah.

Ve Fortuna Entertainment Group fungují jako jeden tým! „Jako tým pracujeme, jako tým se bavíme. Chováme se k sobě s úctou, otevřeně, se smyslem pro čest – a s respektem k individuálním i kulturním odlišnostem.“

Pokud tě baví moderní technologie, sport nebo sázení a jsi expert ve svém oboru, tak Fortuna je rozhodně jedna z nejlepších adres v sázkovém byznysu. Kreativita a inspirace je jejich hnacím motorem, a proto podporují nové nápady, přístupy a originální řešení. Takže ti rozhodně mají co nabídnout!

Co je dobré vědět

Své zaměstnance si hýčkají. Víš, že novým domovem FEG je pozoruhodné místo budovy Churchill II s výhledem na celou Prahu? Každý detail zde podtrhuje firemní kulturu společnosti a reprezentuje jejich hodnoty. Flexibilní uspořádání pracoviště ve 100% ekologické a budově poskytuje ideální podmínky pro každodenní práci. Samozřejmostí jsou stravenky, týden dovolené navíc a vzdělávání dle tvého gusta. Work-life balance pomůže kromě home-officu udržet Cafeteria a slevy od partnerů Fortuny. Sportovat můžete i v práci: zajít si do fitness nebo na jógu jednu z teras, případně si zahrát fotbálek či stolní tenis v herně.

Vložit profil na své webové stránky