Test Automation Engineer - Python

Sumár práce
Zmluva na dobu neurčitú
Pilsen
Plat: Neuvedené
Žiadna práca na diaľku
Vzdelanie: Maturita
Zručnosti & odborná znalosť
Python

Digiteq Automotive

Máte záujem o túto ponuku?

jobs.faq.title

Pozícia

Popis pracovnej ponuky

Zajímá Tě práce s moderními technologiemi v automotive na zajímavých projektech? Chceš být součástí stabilní a perspektivní firmy uvnitř VW Group? Láká tě možnost být součást skvělého týmu, kde se navzájem posouváme a jdeme za společným cílem? Pokud ano, jsi tím správným kandidátem.

Máš skvělou příležitost se u nás rozvíjet, nebo nás i třeba něco naučit. Přijď poznat, jak funguje naše test automatizace. Máme přes 15 let zkušeností a úzké vazby do VW Group značek.

Co Tě čeká?

  • Vývoj automatizovaných testů v prostředí VW Group frameworku

  • Vývoj funkcí, rozhraní případně částí jádra frameworku

  • Zodpovědnost za svěřenou oblast/téma

  • Údržba, rozvoj, spouštění, vyhodnocování, plánování analýza testů

  • Rozšiřování testovacího prostředí a implementace jeho modulů v Python (komunikační rozhraní přístrojů, zpracování signálů, logování atd.)

  • Práce se SW specifickým pro koncern VW

  • Návrh a realizace zařízení pro podporu test-automatizace (test management tooly)

  • Vyhodnocování reportů, analýza a verifikace chyb

  • Porozumění a péče o test automatizační prostředí (HW/SW)

  • Práce v agilním týmu ve sprintech

  • Komunikace s týmem a specialisty u partnerů

Co Ti můžeme nabídnout?

  • Vzdělávání dle potřeb projektu a požadavků k osobnímu rozvoji

  • snížený pracovní úvazek (37,5 hodiny/týden)

  • Pružnou pracovní dobu

  • 5 týdnů dovolené

  • Flexi volno – dohoda o napracování poskytnutého volna

  • Stravenkový paušál

  • Teplé a studené nápoje na pracovišti

  • Systém Cafeteria (od 4 000 Kč/rok)

  • Sick days

  • Zprostředkování karty Multisport

  • Zvýhodněný operativní leasing na vozy zn. Škoda (možnost pořídit si každý rok zbrusu nový vůz od 4 500 Kč/měs.)

  • Příspěvek na penzijní připojištění od 800 Kč/měsíc

  • Cestovní pojištění pro soukromé účely i pro rodinné příslušníky

  • T-Mobile Program – tarify i pro rodinné příslušníky

  • Jazykové kurzy (angličtina / němčina) přímo na pracovišti

  • Motivující odměnu za doporučení nového kolegy ve výši 30 000 Kč

  • Řadu firemních akcí

Těšíme se na setkání s Tebou!

Preferované skúsenosti

Co od Tebe očekáváme my?

  • VŠ / SOŠ v oblasti elektro/informatiky

  • Znalost a zkušenosti s Python

  • Zájem o elektroniku a Automotive (zkušenosti výhodou)

  • Aktivní znalost NJ nebo AJ jazyka (oba jazyky výhodou)

  • Velkou výhodou - znalost specifických technických disciplín (např. zpracování obrazu, zpracování signálů, robotika, umělá inteligence, kodeky, média, tunery…)

Chcete sa dozvedieť viac?