Technický specialista testovacích stavů - HiL

Zmluva na dobu neurčitú
Mlada Boleslav
Plat: Neuvedené
Žiadna práca na diaľku
skúsenosti: < 6 mesiacov
Vzdelanie: Maturita

Digiteq Automotive

Máte záujem o túto ponuku?

jobs.faq.title

Pozícia

Popis pracovnej ponuky

Hledáme talentované, digitální a agilní mozky, jako je ten Tvůj, aby nám pomohly vytvářet auta budoucnosti. Společně s Tebou vybudujeme produkty, které změní hru, a poskytneme vynikající služby pro všechny značky koncernu Volkswagen, které způsobí revoluci ve vývoji automobilů.
Přidej se k nám a podílej se na tvorbě automobilu zítřka.

Co to je HiL:

Ve zkratce: Hardware in the Loop. Prakticky je to v místnosti rozložené auto - soubor mechanické konstrukce, automobilové elektroinstalace a měřící elektroinstalace. Více rádi představíme a ukážeme na případném pohovoru.

Tvůj tým:

Najímáme vysoce kvalifikované a motivované odborníky, kteří jsou nadšení pro vývoj nejmodernějších zkušebních stanic a okolního prostředí. Vozidla nové generace všech značek v koncernu Volkswagen budou jezdit na zcela nové platformě, která urychlí budoucí konektivitu, e-mobilitu a funkce automatizovaného řízení. Naše HiLy a související služby zajišťují, že každá jednotlivá funkce funguje tak, jak má. Jsme tým odborníků na vývoj softwaru a hardwaru fungující v agilním pracovním režimu a víme, jak agilitu propojit se zavedenými požadavky a regulacemi řízenými automobilovými procesy. Automobilová technologie je naší vášní a máme silný závazek dodávat vysoce kvalitní produkty.
Rezonuje to u Tebe? Pokud ano, těšíme se na Tvou reakci.

Co budeš dělat:

  • Správa, kontinuální vylepšování a inovace svěřených testovacích stavů HiL v rámci projektů integračního testování

  • Pravidelná aktualizace testovacích stavů o nové HW a SW revize elektronických jednotek (ECU), debugging a uvedení do provozu

  • Tvorba konfigurace celého vozidla, správa a doplňování příslušné dokumentace

  • Ověřování funkčnosti simulací, virtuální reality, modelů a test automatizace na testovacích stavech HiL

  • Aplikace agilní pracovní metodiky Digiteq

  • Spolupráce se všemi zainteresovanými interními a externími vývojovými partnery

Na co se můžeš těšit:

Staneš se součástí stabilní nadnárodní společnosti v rámci skupiny VW s 20 letou tradicí. Získáš zajímavou práci v rostoucím odvětví a budeš v centru vývoje nových automobilových technologií, které budou zaváděny do automobilů během příštích 5 let. Jsme skvělý tým přátelských kolegů, kteří jsou odborníci v tom, co dělají, sdílejí své znalosti a vzájemně se podporují.
Naše společnost navíc poskytuje řadu zajímavých BENEFITŮ, jako jsou:

  • Individuální plán učení a rozvoje, účast na konferencích, účast na firemním inovačním programu, jazykové kurzy Snížený pracovní úvazek (37,5 hodiny/týden)

  • Pružná pracovní doba

  • 5 týdnů dovolené, Sick days

  • Příspěvek na stravování

  • Teplé a studené nápoje na pracovišti

  • Systém Cafeteria (od 4 000 Kč/rok)

  • Zprostředkování karty Multisport

  • Speciální zvýhodněná cena operativního leasingu vozů Škoda (možnost mít nový vůz každý rok od 3 100 Kč/měsíc)

  • Příspěvek na penzijní připojištění od 700 Kč/měsíc

  • Cestovní pojištění pro soukromé účely i pro rodinné příslušníky

  • T-Mobile Program – tarify i pro rodinné příslušníky

  • Jazykové kurzy (angličtina / němčina) přímo na pracovišti

  • Další vzdělávání dle potřeb projektu a požadavků k osobnímu rozvoji

  • Motivující odměnu za doporučení nového kolegy ve výši až 50 000 Kč

  • Řadu firemních akcí

Pošli nám svůj životopis - těšíme se na setkání!

Preferované skúsenosti

Kdo jsi:

  • SŠ/VŠ vzdělání v technickém oboru (elektro, software, IT nebo podobné)

  • Zkušenosti s elektrikou/elektronikou vozu spolu se znalostí automotive diagnostiky (např. ODIS) a embedded systémů

  • Zkušenosti s automobilovou architekturou a komunikačními systémy (např. CAN, Ethernet)

  • Inovativní a odvážné myšlení s cílem definovat a implementovat špičková technologická řešení

  • Komunikativní znalost angličtiny nebo němčiny

  • Manuální zručnost, orientace v technické dokumentaci, flexibilita a zodpovědnost
    Upřednostňujeme sebemotivaci před tvrdými dovednostmi. Pokud splňuješ alespoň některé požadavky, rádi Tě zbytek naučíme.

Chcete sa dozvedieť viac?