Digiteq Automotive

Specialista/ka testování elektroniky (automotive)

  • Zmluva na dobu neurčitú
  • Mladá Boleslav
  • Maturita

Spoločnosť

  • Artificial Intelligence / Machine Learning, Automotive, Software

Pracovná ponuka

  • Maturita

V Digiteq Automotive navrhují, vyvíjí a nasazují komplexní elektronické systémy, které umožňují bezpečnější a pohodlnější jízdu. Například učí auta provádět vybrané činnosti autonomně nebo zajišťují, aby auta “mluvila” nejen spolu, ale také s vámi a se svým okolím.

Jejich mateřské společnosti Škoda Auto a CARIAD jsou součástí koncernu Volkswagen, stejně jako Digiteq Automotive. To jim umožňuje podílet se na projektech pro několik koncernových značek. Mohou se pochlubit nejmodernějšími laboratořemi pro vývoj a testování, které mají v Praze, Plzni a v Mladé Boleslavi. Mezi jejich největší projekty patří například robotizované parkování nebo třeba technologie pro carsharing.

Popis pozice

Jakými tématy se u nás budeš zabývat?

Specialista/ka testování má na starosti kompletní péči o testování elektroniky vozů se zaměřením na platformu MEB (= nová modulární platforma pro elektromobily koncernu Volkswagen - např. iD).

Naším cílem je udržovat testovací vůz v aktuálním stavu na základě přehledu nově uvolněných dílů. Na pravidelné bázi zajišťujeme nové SW balíčky, parametry a HW řídících jednotek.
Tester elektro prototypů přizpůsobuje nové díly ve vozidle pomocí diagnostických nástrojů tak, aby bylo možné testovat jejich funkce.

Pracovní náplň

  • Přizpůsobování nových dílů ve vozidle pomocí diagnostických nástrojů tak, aby bylo možné testovat jejich funkce.
  • Testování komponentů vozu a jejich funkcí na základě požadavků zákazníka, a to včetně pravidelného reportingu výsledků.
  • Analýza příčiny nalezených závad během testování ve spolupráci s odděleními kvality a vývoje elektriky/elektroniky.
  • Návrh vhodných vylepšení v oblasti měřicí a audiovizuální techniky a procesu testování.

Na co se u nás můžeš těšit?

  • Vzdělávání dle potřeb projektu a požadavků k osobnímu rozvoji
  • Snížený pracovní úvazek (37,5 hodiny/týden)
  • Pružnou pracovní dobu
  • 5 týdnů dovolené
  • Flexi volno – dohoda o napracování poskytnutého volna
  • Příspěvek na stravování formou stravenek (hodnota stravenky 100 Kč)
  • Teplé a studené nápoje na pracovišti
  • Systém Cafeteria (od 4 000 Kč/rok)
  • Sick days
  • Zprostředkování karty Multisport
  • Zvýhodněný operativní leasing na vozy zn. Škoda (možnost pořídit si každý rok zbrusu nový vůz od 3 100 Kč/měs.)
  • Příspěvek na penzijní připojištění od 600 Kč/měsíc
  • Cestovní pojištění pro soukromé účely i pro rodinné příslušníky
  • T-Mobile Program – tarify i pro rodinné příslušníky
  • Jazykové kurzy (angličtina / němčina) přímo na pracovišti
  • Motivující odměnu za doporučení nového kolegy ve výši 30 000 Kč
  • Řadu firemních akcí

Zní to jako práce, kterou aktuálně hledáš? Zašli nám své CV.

Těšíme se na setkání s Tebou!

Vítané zkušenosti

Co očekáváme od Tebe

  • Znalosti v oblasti elektriky a elektroniky vozu
  • SŠ vzdělání s elektro zaměřením
  • Manuální zručnost
  • Schopnost orientovat se v elektrických schématech
  • Vysokou míra flexibility, samostatnosti, zodpovědnosti
  • Osvědčení dle vyhlášky 50/1978 Sb. (§5 a vyšší)
  • Aktivní řidič
  • Zájem o svět automotive

Možnosti, kam se lze posouvat

  • k programování (např. python, C)
  • k práci s mikrokontroléry a jejich následné použití v embedded elektronice
  • Pridať medzi obľúbené
  • Zdieľať na Twitteri
  • Zdieľať na Facebooku
  • Zdieľať na LinkedIn

Vybrali sme tieto články, ktoré by vás mohli zaujímať

Inšpirujte sa týmto výberom článkov

Tehotná na pracovnom pohovore?

Majú rekrutéri právo otázku ohľadom tehotenstva počas pohovoru položiť? Je vhodné, aby túto tému otvorili budúce mamičky?