Táto pozícia už nie je k dispozícii.

Specialista/ka komunikace ve vozidlech - CAN, LIN, Ethernet

Zmluva na dobu neurčitú
Mlada Boleslav
Plat: Neuvedené
Žiadna práca na diaľku
Vzdelanie: Maturita

Digiteq Automotive

Máte záujem o túto ponuku?

jobs.faq.title

Pozícia

Popis pracovnej ponuky

Zajímají Tě automobily, hledáš práci na zajímavých projektech ve vývoji elektronických systémů? Pak jsi tím pravým kandidátem pro nás!
Staňte se důležitou součástí dynamické firmy, která vytváří propojení mezi výrobci automobilů a dodavateli.
Naše příslušnost ke koncernu Volkswagen nám umožňuje spolupracovat nejen s výrobci automobilů a originálního příslušenství, ale i s dodavateli elektronických komponentů na mezinárodní úrovni.

Co Tě čeká?

Před nasazením konkrétní funkce asistenčních systémů je potřeba ověřit chování funkce v daném voze zkouškami systému při nespočtu různých situací.
Jako specialista/ka datové komunikace budeš společně s R&D a aplikačním inženýrem přímo provádět zkoušky a hlavně “ladit” funkci, tak aby byly splněny požadavky, které jsou na konkrétní funkci kladeny. Nastavení, která provedete, bude poté implementováno ve vozech, které se prodávají po celém světě, a tak bude Tvojí prací mimo jiné také cestovat do různých klimatických podmínek pro ověření nastavení a možnost zaručit, že i při třeskutých mrazech nebo pouštním vedru bude vůz (resp. jednotlivé funkce) stále pracovat, tak jak má.

Hlavní oblastí je zaměření na řídící jednotku zádržných systémů –nárazová a přednárazová senzorika, systém airbagů, bezpečnostní pásy.

Dále:

  • Zodpovědnost za aplikační část vývoje funkce nebo systémů
  • Analýza datové komunikace (CAN zpráv) v záznamech z testovacích jízd
  • Návrhy opatření pro zaznamenané chyby
  • Simulace jízdních scénářů a replikování chybových stavů
  • Nastavování systému pro jednotlivé projekty (třída A00-B)
  • Ověřování nových SW/HW vývojových stavů
  • Provádění ověřovacích (validačních) zkoušek
  • Sestavování měřících protokolů
  • Podílení se na sestavování technických specifikací
  • Účast na zkouškách na testovacích polygonech
  • Komunikace s dodavatelem řídící jednotky za účelem nalezení nápravy

Co Ti můžeme nabídnout?

  • Příležitost k získání specializace v oboru
  • Zkrácenou pracovní dobu 37,5 hodiny týdně
  • Flexibilní pracovní dobu
  • Možnost si volno napracovat – až 3 dny pracovního volna, které si můžete do 3 měsíců napracovat
  • Jazykové kurzy přímo na pracovišti
  • Firmou hrazená školení rozšiřující Vaši specializaci a softskills
  • Možnost pořídit si každý rok zbrusu nový vůz od 3 100,- měsíčně
  • Řadu neformálních akcí – týmová setkání všeho druhu, sportovní aktivity, účast v soutěži „Do práce na kole“
  • Sickdays
  • Systém Cafeterie – nákup za nasbírané kredity v oblastech zdraví, kultury, sportu …
  • Finanční odměnu za doporučení kamaráda do společnosti
  • A další z řady benefitů…

Preferované skúsenosti

Co očekáváme od Tebe?

  • Zájem o automobily a nové trendy
  • Elektrotechnické vzdělání
  • Komunikativní znalost německého nebo anglického jazyka
  • Znalost principů datové komunikace (CAN, LIN, Ethernet, atd.)
  • Ochotu k zahraničním cestám
  • Samostatnost, pečlivost
  • Uživatelská znalost PC

Pozice je vhodná pro absolventy!

Tvojí výhodou bude:

  • Znalost diagnostiky vozu – CAN, Ethernet, CANoe, ODIS, CP-TOOL
  • Znalost elektronické architektury vozu výhodou
  • Znalost CANoe/CANalyzer

Chcete sa dozvedieť viac?