Digiteq Automotive

Funkční vlastník za oblast Ethernet

  • Zmluva na dobu neurčitú
  • Mladá Boleslav
  • Maturita

Spoločnosť

  • Artificial Intelligence / Machine Learning, Automotive, Software

Pracovná ponuka

  • Maturita

Táto pozícia bola obsadená!

V Digiteq Automotive navrhují, vyvíjí a nasazují komplexní elektronické systémy, které umožňují bezpečnější a pohodlnější jízdu. Například učí auta provádět vybrané činnosti autonomně nebo zajišťují, aby auta “mluvila” nejen spolu, ale také s vámi a se svým okolím.

Jejich mateřské společnosti Škoda Auto a CARIAD jsou součástí koncernu Volkswagen, stejně jako Digiteq Automotive. To jim umožňuje podílet se na projektech pro několik koncernových značek. Mohou se pochlubit nejmodernějšími laboratořemi pro vývoj a testování, které mají v Praze, Plzni a v Mladé Boleslavi. Mezi jejich největší projekty patří například robotizované parkování nebo třeba technologie pro carsharing.

Popis pozice

Zajímají Tě automobily, hledáš práci na zajímavých projektech ve vývoji a testování SW pro řídící jednotky v automobilu? Láká Tě práce s nejmodernějšími Infotainment systémy několik let před jejich uvedením na trh? Nebojíš se učit novým věcem? Chceš se stát členem zkušeného týmu, který pracuje s širokým spektrem technologií? Pak možná hledáme právě Tebe!

Co bude náplní Tvojí práce?

  • Dostaneš možnost zodpovídat za vývoj Ethernet komunikace mezi jednotkou Infotainmentu a ostatními jednotkami ve voze na několika platformách
  • Výkon práce u zákazníka v technologickém centru Škoda Auto a.s.
  • Budeš analyzovat nalezené chyby a závady, zhodnocovat je a dohlížet na jejich opravy
  • Budeš spolupracovat s koncernovými kolegy na denní bázi, workshopech a testovacích jízdách
  • Budeš rozhodovat o změnách, vlastnostech i vzhledu těchto služeb a mít zásadní vliv na jejich finální obsah a funkčnost

Co Tě dále čeká?

  • Komunikace s vývojáři jednotky Infotainment
  • Tvorba a revize systémové a testovací specifikace
  • Kontrola správnosti testování na testovacích místech a stavech
  • Organizace a vedení telekonferencí, workshopů nebo testovacích jízd
  • Aktivní účast a doprovod změnových procesů
  • Tvorba, revize a distribuce Ethernet datamatic a signálů
  • Tvorba release plánů
  • Komunikace a reprezentace firmy uvnitř koncernu Volkswagen

Co můžeme nabídnout?

  • Příležitost k získání specializace v oboru
  • Zkrácenou pracovní dobu 37,5 hodiny týdně
  • Flexibilní pracovní dobu – pevná část dne: pondělí - pátek v čase 9:00 – 14:00
  • Možnost si volno napracovat – až 3 dny pracovního volna, které si můžete do 3 měsíců napracovat
  • Jazykové kurzy přímo na pracovišti
  • Sick days
  • Firmou hrazená školení rozšiřující Vaši specializaci a softskills
  • Možnost pořídit si každý rok zbrusu nový vůz od 3 100,- měsíčně
  • Řadu neformálních akcí – týmová setkání všeho druhu, sportovní aktivity, účast v soutěži „Do práce na kole“
  • Program Multisport
  • Systém Cafeterie – nákup za nasbírané kredity v oblastech zdraví, kultury, sportu …
  • Finanční odměnu za doporučení kamaráda do společnosti

A další z řady benefitů…

Vítané zkušenosti

My od Tebe očekáváme

  • SŠ vzdělání technického směru
  • Orientaci v automobilové elektronice a v prostředí automotive
  • Komunikativní znalost anglického jazyka (B2)
  • Řidičský průkaz sk. B
  • Samostatnost
  • Komunikativnost

Tvojí výhodou bude

  • Komunikativní znalost německého jazyka
  • Zkušenost s vedením projektů
  • Znalost principů komunikace CAN a Ethernet sběrnic u moderních automobilů
  • Zkušenosti s diagnostikou a kódováním SW v automobilu
  • Práce se softwarem CANoe
  • Pridať medzi obľúbené
  • Zdieľať na Twitteri
  • Zdieľať na Facebooku
  • Zdieľať na LinkedIn

Vybrali sme tieto články, ktoré by vás mohli zaujímať

Inšpirujte sa týmto výberom článkov

Tehotná na pracovnom pohovore?

Majú rekrutéri právo otázku ohľadom tehotenstva počas pohovoru položiť? Je vhodné, aby túto tému otvorili budúce mamičky?